poniedziałek
8:00 - 17:00
wtorek
8:00 - 15:00
środa
8:00 - 15:00
czwartek
8:00 - 15:00
piątek
8:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Wnętrza, wystrój Estibody Gabinet zabiegowy Estibody Gabinet zabiegowy Estibody Sprzęt medyczny Estibody Gabinet zabiegowy Estibody Gabinet zabiegowy Estibody Sprzęt medyczny Estibody Sprzęt medyczny Estibody Sprzęt medyczny Estibody Gabinet zabiegowy Estibody Wnętrza, wystrój Estibody Wnętrza, wystrój Estibody Wnętrza, wystrój Estibody Wnętrza, wystrój Estibody Wnętrza, wystrój Estibody Gabinet Estibody

Informacje ogólne o Estibody

Gabinet Estibody oferuje nowoczesne i nieinwazyjne zabiegi modelujące sylwetkę. Pomagamy wysmuklić ciało, pozbyć się lokalnej otyłości i zlikwidować cellulit. Oferujemy zabiegi wymrażające komórki tłuszczowe (CoolTech) oraz redukujące zbędną tkankę tłuszczową przy pomocy wysokiej temperatury (VelaShape II). Proponujemy Państwu również zabiegi niwelujące niedoskonałości skóry takie jak przebarwienia, rozstępy i zmarszczki. Przywracamy skórze elastyczność, jędrność i gładkość. Do każdej osoby odwiedzającej nasz gabinet podchodzimy indywidualnie – z uwagą wysłuchujemy jej oczekiwań i starannie dobieramy najlepszą metodę zabiegu.

Oferujemy Państwu konsultacje: kosmetologiczną oraz z zakresu medycyny anti-aging. Przeprowadzamy zabiegi, którym celem jest wymodelowanie sylwetki i pozbycie się jej niedoskonałości. Redukujemy lokalne otłuszczenia, cellulit, przywracamy świeżość i blask skórze z oznakami starzenia. Wykorzystujemy innowacyjne urządzenia takie jak VelaShape II w celu wyszczuplenia talii, brzucha czy ramion, stosujemy je również w zabiegach wysmuklających uda, łydki, pośladki oraz kolana. Oferujemy zabiegi wyszczuplające metodą kriolipolizy CoolTech, skutecznie modelujące sylwetkę przy pomocy zimna.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą zabiegi mezoterapii, polecane pacjentom chcącym uzyskać efekt rewitalizacji i odmłodzenia skóry. Osobom, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą poddać się mezoterapii mikroigłowej bądź igłowej, proponujemy mezoterapię frakcyjną Nanofrax. Można ją wykonywać na skórze silnie unaczynionej i wrażliwej, a po odpowiednim doborze koktajlu – także u kobiet w ciąży. Jest skuteczna w redukcji zmarszczek (również utrwalonych i głębokich), blizn i rozstępów, wyrównuje koloryt i przebarwienia skóry oraz przywraca jej utraconą jędrność.

Oferujemy Państwu procedury odmładzające skórę twarzy, szyi i dekoltu – zabiegi frakcyjne Tixel. Wykorzystywany w ich trakcie system izraelskiej firmy Novoxel posiada dwie końcówki: do zabiegów ablacyjnych i nieablacyjnych. Jego działanie opiera się na opatentowanej technologii termomechanicznej ablacji (TMA), polegającej na frakcyjnym odmładzaniu z wykorzystaniem naturalnego ciepła. Zabiegi z użyciem systemu są praktycznie bezbolesne i nie wymagają rekonwalescencji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesną aparaturą, umożliwiającą przeprowadzanie zabiegów dających satysfakcjonujące rezultaty szybko i bezboleśnie. Wśród posiadanych przez nas urządzeń można wymienić m.in.:

  • VelaShape II – system do modelowania sylwetki i redukcji cellulitu, oparty na unikalnych technologiach Vela™ (podciśnienie i masaż mechaniczny) i Elos™ (prąd RF i światło podczerwone IR). Posiada dwie głowice: Vcontour dla mniejszych oraz Vsmooth dla dużych obszarów ciała, dzięki czemu przy jego użyciu można wykonywać zabiegi praktycznie na każdym obszarze ciała, w tym na brzuchu (łącznie z boczkami), biodrach i udach, jak również na plecach, podbródku czy łydkach. Jego skuteczność w redukcji obwodu ciała i cellulitu potwierdza certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Aparat jest stosowany również w celu wspomagania rezultatów liposukcji, lokalnej poprawy krążenia, polepszenia stanu skóry po porodzie, a także przy łagodzeniu napięć i bóli mięśniowych.

  • CoolTech – aparatura firmy Cocoon Medical, wiodącego producenta urządzeń dla medycyny estetycznej i kosmetologii, bazującego na prawie 30 lat doświadczenia w obszarze produkcji wyposażenia. Jest przeznaczona do modelowania sylwetki metodą kriolipolizy – kontrolowanego chłodzenia tkanki tłuszczowej (do temperatury -8°C w ciągu 70 minut). Wymrażanie komórek tłuszczowych odbywa się pod pełną kontrolą systemów urządzenia. Aparat pracuje w oparciu o patent własny producenta (EP12382287). Na tle innych urządzeń wyróżnia go unikalność konstrukcji aplikatorów oraz bardzo wydajne generatory zimna. Dzięki nim zabieg daje wyraźne efekty już po jednym seansie (redukcja komórek tłuszczowych w jednym miejscu zabiegowym o 20-30%). Technologia urządzenia umożliwia wykorzystanie dwóch głowic jednocześnie, co skraca czas zabiegu do 70 minut. Celem zabiegu jest uszkodzenie komórek tłuszczu, a następnie ich eliminacja z organizmu. Podczas procedury z zastosowaniem urządzenia redukuje się nie tylko lokalne depozyty tkanki tłuszczowej, lecz również cellulit.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.