Cennik

Konsultacje

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Estident jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Estident

W gabinecie Estident oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych. Przeprowadzamy również zabiegi medycyny estetycznej.

Zajmujemy się stomatologią estetyczną, czyli poprawianiem wyglądu zębów. W trosce o piękny uśmiech pacjentów przeprowadzamy wybielanie, a także uzupełniamy braki w uzębieniu za pomocą implantów. Wykonujemy licówki, które są doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących rozjaśnić zęby, nadać im piękny kształt i barwę, poszerzyć je lub wydłużyć czy zlikwidować odstępy między nimi. W naszej ofercie znajdują się licówki ceramiczne oraz kompozytowe Componeer. Pacjentom, których zęby są nieco bardziej zniszczone, polecamy uzupełnienia protetyczne w postaci koron. W przypadku braku jednego lub kilku zębów stosujemy mosty.

Dbamy o profilaktykę stomatologiczną dzieci i dorosłych. Oczyszczamy zęby z kamienia za pomocą takich zabiegów jak skaling (rozbijanie kamienia z wykorzystaniem drgań o wysokiej częstotliwości) oraz piaskowanie (usuwanie resztek kamienia i drobnych przebarwień nawet w najmniejszych szczelinach, połączone z polerowaniem powierzchni zębów). Po skalingu i piaskowaniu zachęcamy do wzmocnienia zębów poprzez fluoryzację (lakierowanie). Wykonujemy także lakowanie, polegające na wypełnieniu bruzdy zęba lakiem, co uniemożliwia zaleganie resztek pokarmowych i namnażanie się bakterii, a w rezultacie zmniejsza ryzyko wystąpienia próchnicy.

Jesteśmy przygotowani do pracy z najmłodszymi pacjentami. Przeprowadzamy indywidualne instruktaże dbania o higienę jamy ustnej. Przy każdej wizycie zapewniamy przyjazną, miłą atmosferę.

W wymagających tego przypadkach wykonujemy zabiegi chirurgii stomatologicznej oraz leczenie kanałowe. Pacjenci mogą liczyć na nasz profesjonalizm.

Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej. Podczas konsultacji dobieramy indywidualny, dostosowany do potrzeb pacjenta zabieg, a także udzielamy wszelkich informacji na temat jego przebiegu, przewidywanej ilości powtórzeń oraz spodziewanych efektów.

W ofercie kliniki znajdują się zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP, tzw. „wampirzy lifting”). Stosuje się je w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry. Polegają na pobraniu krwi pacjenta, a następnie umieszczeniu jej w wirówce laboratoryjnej i odpowiednim odwirowaniu tak, by płytki krwi oddzieliły się od pozostałych składników. Z uzyskanego materiału przygotowuje się preparat, który jest wstrzykiwany w wybrane miejsca (dłonie, twarz, szyja, dekolt). Wskutek zabiegu skóra nabiera blasku i staje się wyraźnie młodsza. Wstrzyknięcie preparatu w obrębie skóry głowy pozwala zapobiec wypadaniu włosów.

Wykonujemy zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej (botox) oraz wypełniaczy, w tym kwasu hialuronowego.

W naszym gabinecie można skorzystać z mezoterapii igłowej. W zależności od rezultatów, jakie pragnie osiągnąć pacjent, dobieramy odpowiedni rodzaj preparatu, wykorzystywany podczas zabiegu.

Osoby, którym zależy na uzyskaniu smukłej sylwetki poprzez usunięcie miejscowo nagromadzonego tłuszczu, mogą skorzystać z tzw. „liposukcji bez skalpela” czyli zabiegu z użyciem preparatu Aqualyx. Substancja zaaplikowana w wybrane miejsce na ciele (wewnętrzną stronę ud, ramiona, brzuch lub kolana, a także „boczki”, „bryczesy”czy podbródek) niszczy komórki tłuszczowe, które następnie są transportowane do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki. Atutem zabiegu jest jego skuteczność, nieinwazyjność i szybkość.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu Estident, którą znajdą Państwo w cenniku poniżej: