Estivance Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
nieczynne
Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Estivance Wnętrza, wystrój Klinika Estivance Wygląd zewnętrzny Klinika Estivance Recepcja, poczekalnia Klinika Estivance Kadra Klinika Estivance Wnętrza, wystrój Klinika Estivance Nagrody, wyróżnienia Klinika Estivance Zabieg, operacja Klinika Estivance Klinika Estivance

Informacje ogólne o Estivance

Klinika Dermatologii Estivance jest nowoczesną, doskonale wyposażą placówką, zlokalizowaną w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Specjalizujemy się w zabiegach dermatologii estetycznej oraz kosmetologii. Za cel stawiamy sobie profilaktykę i pielęgnację skóry oraz pomoc Pacjentom z problemami dermatologicznymi. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dermatologii estetycznej, a od początku działalności kierujemy się ideą profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.

Ponieważ jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów oraz satysfakcja i bezpieczeństwo Pacjentów to nasze priorytety, regularnie inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt wysokiej klasy. Na wyposażeniu kliniki znajdują się najskuteczniejsze urządzenia dermatologiczne, pochodzące od renomowanych producentów, m.in. lasery frakcyjne Fraxel DUAL i Fraxel re;pair, laser naczyniowy VariLite oraz innowacyjne urządzenie do thermoliftingu Zaffiro. Nowoczesny sprzęt łączymy z szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zawodowym naszych specjalistów, dzięki czemu zabiegi możemy dobierać indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta, oraz przeprowadzać je skutecznie i bezpiecznie.


Czytaj więcej

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, że skuteczne zabiegi dermatologii estetycznej możliwe są tylko przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w najwyższej klasy urządzenia, pochodzące od czołowych producentów sprzętu medycznego na świecie. Na wyposażeniu placówki znajdują się m.in.:

 • Laser Fraxel DUAL – nowoczesny laser frakcyjny, pozwalający na szybkie i skuteczne odmłodzenie skóry, redukcję blizn i rozstępów oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Jego skuteczność zasadza się na równomiernym naświetlaniu skóry w głąb, dzięki czemu powstają mikroskopijne „kolumny” pobudzonej do odnowy tkanki.
 • Laser Fraxel re:pair – frakcyjny laser CO2, wykorzystywany w zabiegach małoinwazyjnej dermabrazji skóry. Pozwala na intensywne odmłodzenie i odświeżenie skóry, likwidację blizn potrądzikowych dzięki dużej ilości mikronakłuć na powierzchni skóry.
 • Laser RevLite Q-Swich – laser wykorzystywany w zabiegach usuwania tatuaży bez pozostawiania blizn, umożliwia także likwidację przebarwień, zmian pigmentowych i piegów. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich, nanosekundowych impulsów światła, pochłanianych wyłącznie przez melaninę lub inny barwnik, a także czterem długościom fali, możliwe jest skuteczne i bezpieczne usunięcie tatuażu niezależnie od jego głębokości oraz barwy.
 • Laser VariLite – niezawodny laser do usuwania wszelkiego typu zmian naczyniowych dzięki wykorzystaniu podwójnej długości fali. Umożliwia likwidację rozszerzonych naczynek powierzchniowych twarzy oraz tzw. „pajączków” na nogach. Jest wyposażony jest w głowicę skanującą co pozwala na precyzyjne przeprowadzenie zabiegu na dużych powierzchniach skóry.
 • Thermage – innowacyjne urządzenie stymulujące głębokie części skóry bez uszkodzenia jej powierzchni przy pomocy fal radiowych wysokiej częstotliwości (RF). Wpływa stymulująco na produkcję kolagenu, co pozwala ujędrnić i napiąć skórę, zapewnia jej także odpowiednie nawilżenie i skutecznie wygładza zmarszczki.
 • Zaffiro – nowoczesne urządzenie, wykorzystywane do poprawy gęstości skóry, jej odmłodzenia oraz napięcia. Dzięki działaniu promieniowania podczerwonego IR podgrzewa głębsze warstwy skóry, co prowadzi do obkurczenia się obecnych w skórze włókien kolagenowych oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Pozwala skutecznie zlikwidować wiotką skórę twarzy i szyi, podnieść opadające powieki i policzki, usunąć zmarszczki oraz napiąć skórę brzucha, ud i ramion, a skuteczność zabiegu potwierdzona jest badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE.
 • CoolSculpting Zeltiq – urządzenie do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej dzięki działaniu kriolipolizy, czyli zamrażania komórek tłuszczowych. Urządzenie posiada certyfikat CE i zostało zatwierdzone przez FDA, co stanowi gwarancję jego skuteczności i bezpieczeństwa.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Satysfakcja naszych Pacjentów ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego zależy nam, by każda wizyta w Klinice przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze. W trosce o komfort Pacjentów wprowadziliśmy następujące udogodnienia:

 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w nowoczesnej, komfortowo urządzonej poczekalni, utrzymanej w uspokajających tonacjach brązu i beżu, gdzie mogą zrelaksować się i wyciszyć przy lekturze najnowszej prasy.
 • Kompetentny i sympatyczny personel – pragniemy, by każda wizyta w naszej klinice była dla Pacjenta przyjemnością, dlatego dbamy o sympatyczną, domową atmosferę, tworzoną przez kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel, który chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

 • Bezpłatne konsultacje – nasi Pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych, w trakcie których nasi specjaliści ocenią stan skóry i potrzeby organizmu oraz dobiorą odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne, a w razie potrzeby zalecą zabiegi lecznicze.

 • Atrakcyjne promocje – dla niższych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne promocje, które pozwalają skorzystać z nowoczesnych zabiegów w jeszcze niższych cenach.

 • Zabiegi na raty – pragniemy, by nasze usługi dostępne były dla szerszego grona Pacjentów, dlatego w naszej klinice istnieje możliwość skorzystania z ratalnego systemu finansowania zabiegów. Wszystkie formalności można przeprowadzić w trakcie jednej wizyty, oferta charakteryzuje się także wysoką kwotą finansowania oraz okresem kredytowania nawet do 60 miesięcy.

 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami spoza granic kraju, nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Estivance

Najważniejszym osiągnięciem Kliniki Estivance jest stale rosnąca liczba zadowolonych Pacjentów, którzy regularnie do nas wracają, a także polecają nasze usługi bliskim i znajomym. W ciągu ponad dziesięciu lat funkcjonowania z naszych usług skorzystało już ponad 40 tysięcy Pacjentów. Tak wysoka liczba to wynik kompetencji naszych specjalistów oraz skutecznych zabiegów, przeprowadzanych z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu: jesteśmy jedną z zaledwie czterech stołecznych klinik, dysponujących najwyższej światowej klasy technologiami do zaawansowanej rewitalizacji skóry. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy do niej nowe zabiegi, a nasz personel wciąż podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nową wiedzę. Od maja 2008 roku, jako pierwsza klinika dermatologiczna w Polsce, wprowadziliśmy do oferty zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 Fraxel re:pair, jako pierwsi zaczęliśmy też stosować w 2009 roku nowoczesny laser Fraxel DUAL. To dążenie doskonałości oraz nastawienie na satysfakcję Pacjenta doceniają również media: informacje o naszej klinice wielokrotnie pojawiały się w najpoczytniejszych magazynach takich jak „Gala”, „Elle” czy „Uroda”.

Dołącz do nas:

Infolinia:
801 002 125 lub 22 417 40 00
Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2016 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2016 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Zgłoś uwagi do strony