EstMed dr n. med. Anna Okruszko

poniedziałek
11:00 - 19:00
wtorek
11:00 - 19:00
środa
11:00 - 19:00
czwartek
11:00 - 19:00
piątek
11:00 - 19:00
sobota
10:00 - 18:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy EstMed Recepcja, poczekalnia EstMed Gabinet zabiegowy EstMed dr Anna Okruszko z gabinetu EstMed Gabinet zabiegowy EstMed EstMed Anna Okruszko - logo

Informacje ogólne o EstMed dr n. med. Anna Okruszko

Gabinet Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej EstMed dr n. med. Anna Okruszko jest nowoczesną placówką, która w swojej ofercie ma szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetyki profesjonalnej. Na rynku usług medycznych funkcjonujemy od 2005 roku, a nasz Gabinet był jednym z pionierów medycyny estetycznej w województwie podlaskim. Za cel stawiamy sobie poprawę urody i zatrzymanie oznak upływającego czasu przy pomocy minimalnie inwazyjnych metod, stanowiących doskonałą alternatywę dla chirurgii plastycznej. Wykonujemy liczne zabiegi medycyny estetycznej, w tym bezoperacyjne usuwanie zmarszczek, regenerację skóry osoczem bogatopłytkowym i mezoterapię, w naszej ofercie znajduje się też terapia depigmentacyjna preparatem Cosmelan oraz odpowiednio dobrane peelingi chemiczne. Przeprowadzamy zabiegi laserowe oraz zabiegi pielęgnacyjne z zakresu kosmetyki profesjonalnej (pielęgnacja twarzy i dekoltu, zabiegi na ciało, masaże, makijaż permanentny), pozwalające kompleksowo zadbać o siebie i podkreślić atuty urody.

Naszym Pacjentom pragniemy zapewnić pełen komfort, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w EstMed dr n. med. Anna Okruszko przebiegała w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Nasz Gabinet zlokalizowany jest w nowoczesnych i doskonale wyposażonych, a jednocześnie przytulnych i gustownych pomieszczeniach, do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, poświęcając mu maksimum czasu i uwagi oraz indywidualnie dobierając zabiegi, na pierwszym miejscu stawiając jak najlepsze ich efekty. W trakcie zabiegów stosujemy tylko sprawdzone preparaty uznanych na całym świecie firm, jako pierwsi na Podlasiu oferujemy też zabiegi laserowe z wykorzystaniem nowoczesnej platformy laserowej wysokiej klasy Harmony XL firmy Alma i zabiegi z użyciem innowacyjnego aparatu do mezoterapii bezigłowej Meso Sense. Nad jakością przeprowadzanych zabiegów czuwa dr n. med. Anna Okruszko – certyfikowany lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Naszym Pacjentom pragniemy zapewnić zabiegi na najwyższym poziomie, dlatego Gabinet EstMed wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt medyczny wysokiej klasy, pochodzący od czołowych producentów tego typu wyposażenia na świecie. Dzięki temu Pacjentom możemy zaoferować innowacyjne zabiegi, gwarantujące doskonałe efekty przy niskiej inwazyjności. Wykorzystywane przez nas urządzenia posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, co zapewnia Pacjentom całkowite bezpieczeństwo w trakcie zabiegów.

  • Harmony XL – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów oraz w trosce o ich satysfakcję nasz Gabinet wyposażyliśmy w najnowocześniejszy laser Harmony XL firmy Alma. Jako pierwsi na Podlasiu dysponujemy laserem tej klasy, dzięki czemu Pacjentom możemy zapewnić komfortowe, bezbolesne zabiegi i doskonałe efekty przy minimalnej inwazyjności. Przy pomocy platformy laserowej Harmony XL przeprowadzamy zabiegi skutecznego i trwałego usuwania zbędnego owłosienia z różnych regionów ciała i zamykamy poszerzone naczynka, a dzięki specjalnej końcówce AFP 540 nm możemy skutecznie redukować rumień na skórze twarzy, dekoltu oraz dłoni i przeprowadzać zabiegi fotoodmładzania.

  • Aparat do mezoterapii Meso Sense – jako pierwsi na Podlasiu posiadamy nowoczesny aparat do mezoterapii bezigłowej Meso Sense, który jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń tego typu na rynku europejskim. Aparat Meso Sense pozwala nam na osiąganie takich samych efektów, jak w przypadku mezoterapii klasycznej, ale bez związanych z nią niedogodności. System emituje impulsy elektroniczne o wysokiej częstotliwości i niskiej intensywności, które zwiększają przepuszczalność błon komórkowych. Dzięki temu substancje aktywne łatwo i szybko przenikają bezpośrednio do wnętrza komórek.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Zależy nam na komforcie i dobrym samopoczuciu naszych Pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w EstMed przebiegała w ciepłej, serdecznej atmosferze, by pozwalała nie tylko zadbać o siebie, ale też zrelaksować się i odpocząć po ciężkim dniu. Dla pełnego komfortu naszych Pacjentów przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których warto wymienić:

  • Nowoczesne wnętrza – Gabinet Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej mieści się w jasnych, przestronnych wnętrzach, wyposażonych w nowoczesny sprzęt i utrzymanych w spokojnej, stonowanej kolorystyce, która ułatwia odprężenie. Gustowne dodatki dopełniają wizerunku całości, tworząc miejsce przyjazne i pełne ciepła.

  • Szeroki zakres zabiegów – naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej i laseroterapii, które pozwalają w sposób kompleksowy zadbać o siebie, zlikwidować defekty skóry i nadać jej promienny, młodzieńczy wygląd.

  • Atrakcyjne zniżki i promocje – dla naszych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne promocje i zniżki, pozwalające skorzystać z najbardziej popularnych zabiegów w niższych cenach.

  • Parking dla Pacjentów – zmotoryzowani Pacjenci Gabinetu EstMed mogą zostawić samochody na parkingu przed placówką.

  • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami spoza granic kraju, nasz personel porozumiewa się w językach angielskim i rosyjskim.

Osiągnięcia i certyfikaty EstMed dr n. med. Anna Okruszko

Jednym z najważniejszych osiągnięć Gabinetu Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej EstMed dr n. med. Anna Okruszko jest systematycznie rosnąca liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy dzięki oferowanym przez nas zabiegom odzyskali piękny, zadbany wygląd. Pacjenci doceniają szeroki zakres zabiegów, nowoczesne wyposażenie placówki oraz szeroką wiedzę i doświadczenie dr Okruszko, nie bez znaczenia jest także sympatyczna, ciepła atmosfera, panująca w placówce oraz najwyższe standardy obsługi. Zadowoleni Pacjenci wracają do nas na kolejne zabiegi, a także polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym. Ich szacunek i zaufanie to dla nas najlepsze wyróżnienie i nagroda za naszą pracę. O jakości przeprowadzanych w EstMed zabiegów świadczy również fakt, że w 2010 roku zauważył nas magazyn „Newsweek”, który polecił naszą placówkę jako bezpieczny gabinet medycyny estetycznej.

Naszym Pacjentom pragniemy zapewnić szeroki zakres nowoczesnych zabiegów, dlatego regularnie poszerzamy naszą ofertę i wzbogacamy ją o nowości. Nasz Gabinet był jednym z pionierów medycyny estetycznej w województwie podlaskim, jako pierwsi na Podlasiu wprowadziliśmy też do oferty nowoczesne zabiegi laserowe wysokiej klasy laserem Harmony XL oraz zabiegi mezoterapii bezigłowej nowoczesnym aparatem Meso Sense. Jako jedyni w regionie od lat współpracujemy też z renomowaną firmą SkinCeuticals, oferującą najwyższej jakości dermokosmetyki do pielęgnacji gabinetowej i domowej, zawierające wysokie stężenie substancji aktywnych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska