Etos Zdrowie

poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Etos Zdrowie Gabinet zabiegowy Etos Zdrowie Gabinet zabiegowy Etos Zdrowie Gabinet zabiegowy Etos Zdrowie Oferta, ćwiczenia, zabiegi Etos Zdrowie Centrum medyczne Etos Zdrowie Wygląd zewnętrzny Etos Zdrowie Etos Zdrowie - logo

Informacje ogólne o Etos Zdrowie

Przychodnia Rehabilitacyjna i Specjalistyczna "Etos Zdrowie" prowadzi działalność w zakresie rehabilitacji leczniczej w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia od 2008 roku oraz w ramach usług komercyjnych.

W trosce o najwyższy poziom oferowanych usług podejmujemy współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz rehabilitacji, którzy poza wiedzą merytoryczną dysponują także odpowiednim doświadczeniem i praktyką. Zarówno lekarze, jak i rehabilitanci to osoby szczerze oddane i zawsze chętnie pomagające swoim pacjentom. Naszym celem jest przywrócenie pacjentom pełnej lub maksymalnie możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej.

W naszej ofercie znajdują się m.in. konsultacje u specjalisty ortopedy-traumatologa, których zakres obejmuje również wykonywanie iniekcji dostawowych wykazujących działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Oferujemy także szeroką gamę zabiegów fizykoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych oraz masaży.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza Przychodnia dysponuje nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym, w tym przyrządami do ćwiczeń oraz aparaturą zabiegową. Stosowane przez nas urządzenia posiadają atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa, ponadto są regularnie testowane pod kątem prawidłowego działania.

Gabinety fizykoterapeutyczne wyposażyliśmy w urządzenia znanej na całym świecie firmy BTL. Są to najwyższej jakości aparaty m.in. do: laseroterapii  czy terapii ultradźwiękami. Jesteśmy także w posiadaniu aparatów wykorzystujących działanie terapeutyczne prądu (jonoforeza, prądy interferencyjne, TENS i inne).

Udogodnienia dla pacjentów

Nasza Placówka dokłada wszelkich starań, aby każda wizyta przebiegała w komfortowych warunkach. Oprócz wysokiej jakości świadczonych usług gwarantujemy pacjentom liczne udogodnienia, m.in.:

  • Przestronne gabinety, stanowiska zabiegowe oraz sale gimnastyczne wyposażone w specjalistyczną aparaturę umożliwiającą kompleksowe działanie terapeutyczne.
  • Lokalizacja– znajdujemy się w centrum miasta.
  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych– jesteśmy kliniką przyjazną osobom niepełnosprawnym. Nasz budynek jest pozbawiony barier architektonicznych.
  • Realizujemy usługi komercyjnie oraz w ramach świadczeń oferowanych przez NFZ.
  • Atrakcyjne ceny pakietów zabiegowych– dzięki którym pacjenci mogą skorzystać z większej ilości zabiegów w korzystnej ofercie cenowej.
  • Wizyty domowe– świadczymy usługi rehabilitacyjne także w domu pacjenta. 

Osiągnięcia i certyfikaty Etos Zdrowie

Jesteśmy jedną z pierwszych placówek w Warszawie oraz w Polsce, które wykorzystują, w ramach usług specjalnych, najnowsze rozwiązania z zakresu telemedycyny m.in. możliwość skorzystania z pierwszego na świecie, rewolucyjnego systemu telemedycznego do ćwiczeń i reedukacji mięśni dna miednicy w dowolnym miejscu i czasie. W ramach tych usług zapewniamy bieżącą opiekę oraz konsultacje fizjoterapeutów. Tworzymy nową jakość usług medycznych, zajmujemy się edukacją oraz szerzeniem wiedzy w dziedzinie rehabilitacji.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska