Oferta, ćwiczenia, zabiegi Etos Zdrowie Gabinet zabiegowy Etos Zdrowie Gabinet zabiegowy Etos Zdrowie Gabinet zabiegowy Etos Zdrowie Gabinet zabiegowy Etos Zdrowie Centrum medyczne Etos Zdrowie Wygląd zewnętrzny Etos Zdrowie Etos Zdrowie - logo

Informacje ogólne o Etos Zdrowie

Przychodnia Rehabilitacyjna i Specjalistyczna "Etos Zdrowie" prowadzi działalność w zakresie rehabilitacji leczniczej w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia od 2008 roku oraz w ramach usług komercyjnych.

W trosce o najwyższy poziom oferowanych usług podejmujemy współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz rehabilitacji, którzy poza wiedzą merytoryczną dysponują także odpowiednim doświadczeniem i praktyką. Zarówno lekarze, jak i rehabilitanci to osoby szczerze oddane i zawsze chętnie pomagające swoim pacjentom. Naszym celem jest przywrócenie pacjentom pełnej lub maksymalnie możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej.

W naszej ofercie znajdują się m.in. konsultacje u specjalisty ortopedy-traumatologa, których zakres obejmuje również wykonywanie iniekcji dostawowych wykazujących działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Oferujemy także szeroką gamę zabiegów fizykoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych oraz masaży.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza Przychodnia dysponuje nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym, w tym przyrządami do ćwiczeń oraz aparaturą zabiegową. Stosowane przez nas urządzenia posiadają atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa, ponadto są regularnie testowane pod kątem prawidłowego działania.

Gabinety fizykoterapeutyczne wyposażyliśmy w urządzenia znanej na całym świecie firmy BTL. Są to najwyższej jakości aparaty m.in. do: laseroterapii  czy terapii ultradźwiękami. Jesteśmy także w posiadaniu aparatów wykorzystujących działanie terapeutyczne prądu (jonoforeza, prądy interferencyjne, TENS i inne).

Udogodnienia dla pacjentów

Nasza Placówka dokłada wszelkich starań, aby każda wizyta przebiegała w komfortowych warunkach. Oprócz wysokiej jakości świadczonych usług gwarantujemy pacjentom liczne udogodnienia, m.in.:

  • Przestronne gabinety, stanowiska zabiegowe oraz sale gimnastyczne wyposażone w specjalistyczną aparaturę umożliwiającą kompleksowe działanie terapeutyczne.
  • Lokalizacja– znajdujemy się w centrum miasta.
  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych– jesteśmy kliniką przyjazną osobom niepełnosprawnym. Nasz budynek jest pozbawiony barier architektonicznych.
  • Realizujemy usługi komercyjnie oraz w ramach świadczeń oferowanych przez NFZ.
  • Atrakcyjne ceny pakietów zabiegowych– dzięki którym pacjenci mogą skorzystać z większej ilości zabiegów w korzystnej ofercie cenowej.
  • Wizyty domowe– świadczymy usługi rehabilitacyjne także w domu pacjenta. 

Osiągnięcia i certyfikaty Etos Zdrowie

Jesteśmy jedną z pierwszych placówek w Warszawie oraz w Polsce, które wykorzystują, w ramach usług specjalnych, najnowsze rozwiązania z zakresu telemedycyny m.in. możliwość skorzystania z pierwszego na świecie, rewolucyjnego systemu telemedycznego do ćwiczeń i reedukacji mięśni dna miednicy w dowolnym miejscu i czasie. W ramach tych usług zapewniamy bieżącą opiekę oraz konsultacje fizjoterapeutów. Tworzymy nową jakość usług medycznych, zajmujemy się edukacją oraz szerzeniem wiedzy w dziedzinie rehabilitacji.