Etos Zdrowie - cennik

poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Przychodnia Rehabilitacyjna i Specjalistyczna ‘’Etos-Zdrowie’’ oferuje konsultacje lekarskie w zakresie  ortopedii i traumatologii, diagnostykę oraz kwalifikacje do  leczenia rehabilitacyjnego. Wykonujemy iniekcje dostawowe, które mają na celu zniwelowanie dolegliwości bólowych oraz usprawnienie stawu.

Oferowana w przychodni kompleksowa terapia rehabilitacyjna ma na celu m.in. przywrócenie sprawności narządu ruchu po przebytych urazach oraz interwencjach chirurgicznych, redukcję dolegliwości bólowych, leczenie przeciążeń oraz zwyrodnień elementów układu ruchu. Stosowane przez nas metody poprawiają ukrwienie, wykazują działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, stymulują odbudowę tkanki miękkiej i kostnej. Redukujemy napięcie oraz przykurcze mięśni, zajmujemy się także chorymi z niedowładami oraz porażeniami w następstwie urazów i powikłań niektórych schorzeń (np. stwardnienia rozsianego). Prowadzimy także fizjoterapię pourazową i pooperacyjną (po zabiegach ortopedycznych, neurochirurgicznych i wielonarządowych). Dobór programu rehabilitacyjnego uzależniony jest od skali problemu, kondycji zdrowotnej pacjenta i jego oczekiwań.

W naszej ofercie znajduje się kinezyterapia, w ramach której realizujemy ćwiczenia usprawniające na sali gimnastycznej,  ćwiczenia w odciążeniu (również z oporem), samo-wspomagane, a także wyciągi oraz ćwiczenia czynne z oporem. Nasi specjaliści wykonują neuromobilizację i terapię manualną, wykorzystują również metodę PNF, czyli torowanie nerwowo-mięśniowe – technikę polegającą na mobilizacji dysfunkcyjnych elementów układu ruchu z wykorzystaniem regionów sprawnych i silnych. Ćwiczenia zawsze wykonywane są pod nadzorem i/lub asystą wykwalifikowanych rehabilitantów.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty fizykoterapeutycznej, której celem jest m.in. przeciwdziałanie rozwojowi stanów zapalnych, działanie przeciwbólowe oraz stymulacja odbudowy tkanek. W ramach fizykoterapii oferujemy laseroterapię, zabiegi z zastosowaniem pola magnetycznego czy terapię ultradźwiękami. Wykonujemy również zabiegi za pomocą lampy Sollux oraz różne warianty terapii prądem, w tym jonoforezę, prądy Kotza, TENS, elektrostymulacje i inne. W terapii przeciwbólowej wykorzystujemy fale uderzeniowe BLT-SWT, dzięki którym wspomagamy przywrócenie sprawności układu mięśniowo-szkieletowego.

Proponujemy skorzystanie z masaży, m.in. klasycznego i limfatycznego, a także kinesiotapingu, który stymuluje potencjał samoregeneracyjny organizmu.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Etos Zdrowie jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska