Euro Hernia Centrum Leczenia Przepuklin dr Andrzeja Ratajczaka

ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
15:00 -
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Sala operacyjna Euro Hernia Recepcja, poczekalnia Euro Hernia Recepcja, poczekalnia Euro Hernia Pokój, sala dla pacjentów Euro Hernia Pokój, sala dla pacjentów Euro Hernia Pokój, sala dla pacjentów Euro Hernia Wygląd zewnętrzny Euro Hernia Klinika Euro Hernia Centrum Leczenia Przepuklin - logo

Informacje ogólne o Euro Hernia Centrum Leczenia Przepuklin

Centrum leczenia przepuklin kierowane przez dr n. med. Andrzeja Ratajczaka to nowoczesny ośrodek oferujący pacjentom profesjonalne leczenie przepuklin. Zajmujemy się pomocą chorym na przepukliny pachwinowe, przeprowadzamy również zabiegi u pacjentów z przepuklinami pępkowymi oraz brzusznymi. Wśród stosowanych przez nas zabiegów można wymienić operacje neurektomii u chorych cierpiących na przewlekły ból po operacji przepukliny pachwinowej.

Operacje przeprowadza specjalista II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, dr n. med. Andrzej Ratajczak, autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii przepuklin, zakażeń chirurgicznych i biomateriałów. Służy pomocą pacjentom cierpiącym z powodu dolegliwości bólowych powstałych w rezultacie pojawienia się przepukliny. Chorzy mogą liczyć na kompleksową opiekę, indywidualne podejście do pacjenta oraz leczenie przeprowadzone w komfortowych warunkach. Po operacji mogą wypocząć w przytulnych salach chorych, mając całodobowo do dyspozycji wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Podczas zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie wykorzystujemy zaawansowaną technologicznie aparaturę medyczną renomowanych producentów. Dysponujemy najnowszej generacji sprzętem, który umożliwia nam wykonywanie procedur szybko, sprawnie i bezpiecznie dla pacjenta. Przeprowadzamy zabiegi z zastosowaniem siatek przepuklinowych, w tym siatek lekkich i samomocujących wymagających mniejszej ilości materiałów szewnych.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Pacjenci doktora Ratajczaka mogą liczyć na profesjonalną opiekę medyczną w komfortowych warunkach. Przyjmujemy chorych w centrum leczenia przepuklin mieszczącym się w nowoczesnym budynku wyposażonym w klimatyzację. Nasz personel medyczny jest doskonale wykształcony i wysoko wykwalifikowany. Pozostaje do dyspozycji pacjentów 24h na dobę. Przykładamy wszelkich starań, by chorzy czuli się u nas w pełni swobodnie. W celu zapewnienia leczącym się u nas osobom poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

  • Nowoczesny gabinet zabiegowy – zabiegi są przeprowadzane na sali operacyjnej, przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury medycznej i materiałów najwyższej jakości.

  • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultacje lub zabieg chorzy spędzają w przestronnej, lecz przytulnej poczekalni. Stylowo urządzone wnętrza, wygodne, szerokie kanapy oraz stonowana kolorystyka ścian stanowią miejsce, w którym pacjenci mogą się w pełni odprężyć i zrelaksować.

  • Pokoje dla pacjentów – chorzy po zabiegach chirurgicznych przebywają w kameralnych klimatyzowanych pokojach. Każdy z nich posiada własną łazienkę, telewizję satelitarną oraz sieć Wi-Fi. Przy łóżkach stoją praktyczne stoliki, w pokojach znajduje się także szafa na odzież.

  • Wi-Fi – cały budynek, w którym znajduje się nasz gabinet, jest wyposażony w sieć Wi-Fi, dzięki czemu pacjenci oczekujący na zabieg bądź konsultację mogą przyjemnie spędzić czas, poświęcając się serfowaniu po sieci.

  • Parking dla pacjentów – osoby, które przyjechały do nas własnym samochodem, mogą pozostawić go na jednym z kilku stanowisk parkingu mieszczącego się bezpośrednio przy budynku.

Osiągnięcia i certyfikaty Euro Hernia Centrum Leczenia Przepuklin

Naszym największym atutem jest doświadczenie i umiejętności kierującego centrum dr n. med. Andrzeja Ratajczaka. Od samego początku swojej kariery zawodowej specjalista poświęcał wiele uwagi zgłębianiu wiedzy w zakresie chirurgii przepuklin oraz stosowanych w trakcie leczenia biomateriałów. W 1999 roku przyznano mu tytuł naukowy doktora nauk medycznych za rozprawę pod tytułem „Ocena wyników leczenia przepuklin pachwinowych metodą beznapięciową”, którą opracował pod kierunkiem prof. dr hab. med. Michała Drewsa. Rok później z wyróżnieniem zdał egzamin państwowy, uzyskując dzięki temu tytuł specjalisty chirurga. Prócz tego systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach doskonalących, co potwierdzają liczne posiadane przez doktora dyplomy i certyfikaty.

Dr n. med. Andrzej Ratajczak nie poprzestaje na sukcesywnym podwyższaniu swoich kwalifikacji – bierze aktywny udział w pracach Polskiego Klubu Przepuklinowego. W latach 2010-2012 był dyrektorem stowarzyszenia, a także zorganizował zjazd herniologów pod patronatem Prezesa Towarzystwa Chirurgów. Obecnie specjalista jest członkiem Rady Naukowej Klubu.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.