4,3 / 5  - 267 opinii

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Euroklinika w Bielsku-Białej.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Euroklinika jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Euroklinika

Oferujemy szeroki zakres usług medycznych. Udzielamy konsultacji lekarskich w ramach około 20 dziedzin medycyny, m.in. ginekologii i położnictwa, gastroenterologii i otolaryngologii, a także ortopedii i dermatologii.

W pracowni ultrasonograficznej wykonujemy badania USG piersi połączone z konsultacją specjalisty onkologa, USG jamy brzusznej i układu moczowego, a także USG kobiet w ciąży. Oferujemy zapis badania na nośniku cyfrowym. W zakres świadczonych usług wchodzi również USG tętnic i żył kończyn dolnych, czyli tzw. Doppler. Badania ultrasonograficzne wykonujemy zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama badań endoskopowych górnego (gastroskopia) i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (rektoskopia i kolonoskopia). Przeprowadzamy badania u dzieci i osób dorosłych. Istnieje możliwość wykonania badań endoskopowych w znieczuleniu ogólnym.

Wykonujemy dermatoskopię, testy alergiczne oraz podstawowe badania ginekologiczne (m.in. cytologię, badania mikrobiologiczne, testy na HPV). Przeprowadzamy badania prenatalne, EKG, ECHO serca i inne.

Świadczymy usługi w ramach chirurgii jednego dnia, takie jak polipektomia, zabiegi żylaków i szczeliny odbytu oraz operacje przepuklin. Wykonujemy zabiegi otolaryngologiczne (polipy nosa, przerost małżowin nosowych, nasady języka etc.). Operujemy przerost migdałków podniebiennych i migdałka gardłowego u dzieci.

Przeprowadzamy zabiegi usunięcia zmian skórnych oraz łagodnych brodawek metodą CRYO. Usunięte chirurgicznie zmiany poddawane są badaniu histopatologicznemu.

Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów ofertę usług z zakresu medycyny estetycznej. Obejmuje zabiegi odmładzające wygląd skóry, laseroterapię żylaków, zmian naczyniowych i pajączków oraz depilację laserową. Zajmujemy się również kompleksowym leczeniem cellulitu, a także nadpotliwości.

Pełną listę wykonywanych przez nas zabiegów znajdą Państwo w poniższym cenniku: