ocena 4.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy szeroki zakres usług medycznych. Udzielamy konsultacji lekarskich w ramach około 20 dziedzin medycyny, m.in. ginekologii i położnictwa, gastroenterologii i otolaryngologii, a także ortopedii i dermatologii.

W pracowni ultrasonograficznej wykonujemy badania USG piersi połączone z konsultacją specjalisty onkologa, USG jamy brzusznej i układu moczowego, a także USG kobiet w ciąży. Oferujemy zapis badania na nośniku cyfrowym. W zakres świadczonych usług wchodzi również USG tętnic i żył kończyn dolnych, czyli tzw. Doppler. Badania ultrasonograficzne wykonujemy zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama badań endoskopowych górnego (gastroskopia) i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (rektoskopia i kolonoskopia). Przeprowadzamy badania u dzieci i osób dorosłych. Istnieje możliwość wykonania badań endoskopowych w znieczuleniu ogólnym.

Wykonujemy dermatoskopię, testy alergiczne oraz podstawowe badania ginekologiczne (m.in. cytologię, badania mikrobiologiczne, testy na HPV). Przeprowadzamy badania prenatalne, EKG, ECHO serca i inne.

Świadczymy usługi w ramach chirurgii jednego dnia, takie jak polipektomia, zabiegi żylaków i szczeliny odbytu oraz operacje przepuklin. Wykonujemy zabiegi otolaryngologiczne (polipy nosa, przerost małżowin nosowych, nasady języka etc.). Operujemy przerost migdałków podniebiennych i migdałka gardłowego u dzieci.

Przeprowadzamy zabiegi usunięcia zmian skórnych oraz łagodnych brodawek metodą CRYO. Usunięte chirurgicznie zmiany poddawane są badaniu histopatologicznemu.

Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów ofertę usług z zakresu medycyny estetycznej. Obejmuje zabiegi odmładzające wygląd skóry, laseroterapię żylaków, zmian naczyniowych i pajączków oraz depilację laserową. Zajmujemy się również kompleksowym leczeniem cellulitu, a także nadpotliwości.

Pełną listę wykonywanych przez nas zabiegów znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Euroklinika w Bielsku-Białej.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Euroklinika jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska