ocena 4.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Euroklinika została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,0

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Euroklinika jest ośrodkiem medycznym proponującym swoim pacjentom specjalistyczne konsultacje lekarskie, zabiegi w zakresie chirurgii jednego dnia z chirurgii ogólnej, naczyniowej, laryngologii i laryngologii dziecięcej, a także ginekologii oraz gastroenterologii. Dość popularne w klinice są małoinwazyjne metody leczenia różnych dolegliwości. Wykorzystuje się tu głównie techniki laserowe, jak np. nowoczesne zabiegi metodą EVLT w leczeniu żylaków kończyn czy laser CO2 wykorzystywany w zabiegach proktologicznych. Inną małoinwazyjną metodą jest zabieg z wykorzystaniem Celon, czyli termoterapia, poprzez którą lekarz może zmniejszyć migdałki podniebienne lub zlikwidować chrapanie poprzez plastykę podniebienia. Klienci, których umówiłam do tej kliniki chwalą sympatyczną i kompetentną obsługę, a lekarze uprzejmie i wyczerpująco odpowiadają na pytania. Rozwiewają wszelkie wątpliwości, dzięki czemu klienci nie odczuwają niepotrzebnego stresu. Podkreślają, że klinika oferuje bardzo dobre warunkami i dba o zadowolenie pacjentów." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Katarzyna
4.0
Katarzyna
Dodano: 23 października 2017
Tytuł:
"Polecam Tourmedica z całego serca"
Wspaniała profesjonalna obsługa. Cudowne podejście do pacjenta.
Dotyczy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (październik 2017)
Lekarz:
lek. Tomasz Kozik
 
Szczegóły 
Katarzyna
4.0
Katarzyna
Dodano: 1 sierpnia 2018
Tytuł:
"Jestem bardzo zadowolona z leczenia w klinice"
Bardzo dobra komunikacja z personelem kliniki
Zabieg:
Laserowe leczenie żylaków nóg (lipiec 2018)
Lekarz:
lek. Tomasz Kozik
 
Szczegóły 
Marian
(Zabrzeg)
4.0
Marian (Zabrzeg)
Dodano: 25 kwietnia 2018
Tytuł:
"Pozytywny"
Miła obsługa.
Dotyczy:
Konsultacja chirurgiczna (kwiecień 2018)
Lekarz:
lek. Marcin Iskierka
 
Szczegóły 
Anna
(Bakałarzewo)
4.0
Anna (Bakałarzewo)
Dodano: 9 stycznia 2018
Tytuł:
"Wszystko na 5tkę"
Dotyczy:
Konsultacja chirurgiczna (grudzień 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska