4,8 / 5  - 259 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Leczenie otyłości

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Euromed Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Więcej o usługach w Euromed Centrum Medyczne

Euromed to klinika oferująca pacjentom szeroką paletę zabiegów chirurgicznych. Zajmujemy się dokładną i rzetelną diagnostyką, by zapewnić leczącym się u nas osobom metodę terapii dostosowaną do ich konkretnego przypadku. Wykonujemy pełna gamę badań obrazowych, w zakres oferowanych przez nas badań wchodzi również gastroskopia, kolonoskopia i rektoskopia. Przeprowadzamy chirurgiczne leczenie przepuklin (pachwinowych i brzusznych), wykonując zabiegi metodą klasyczną oraz posługując się technikami laparoskopowymi. Operujemy również pacjentów cierpiących na schorzenia przewodu pokarmowego i tarczycy.

Nasza placówka oferuje pomoc chorym z owrzodzeniami podudzi, pacjentom z odleżynami i niewydolnością żylną. W ramach usług z dziedziny proktologii zajmujemy się leczeniem przetok i szczelin odbytu, chorobami jelit i odbytnicy oraz nietrzymaniem stolca. Ważną częścią działalności kliniki jest bezoperacyjne leczenie hemoroidów.

Pacjenci mogą zamówić wizytę domową, podczas której nasz specjalista zbada chorego i rozpocznie skuteczne leczenie, a także zmieni opatrunek lub opracuje odleżyny. Kierujący gabinetem lekarz odwiedza chorych również w przypadku problemu z zaparciami.

Co leczymy

W naszym gabinecie znajdą pomoc pacjenci wymagający leczenia w ramach chirurgii ogólnej, onkologicznej, proktologii bądź chirurgii naczyniowej. Zajmujemy się przeprowadzaniem operacji chorych z przepuklinami brzusznymi lub pachwinowymi, leczymy również schorzenia tarczycy. Oferujemy swoją pomoc pacjentom borykającym się z chorobami onkologicznymi jelit, wątroby i trzustki, a także pęcherzyka i dróg żółciowych.

W ramach leczenia chorych cierpiących z powodu zmian naczyniowych przeprowadzamy zabiegi na żylakach kończyn dolnych. Pomagamy pacjentom z owrzodzeniami żylnymi podudzi, a także z odleżynami. Oferujemy szeroką gamę usług z dziedziny proktologii. Leczymy hemoroidy bezoperacyjnie w trybie ambulatoryjnym, zajmujemy się również chorobami jelit i odbytnicy oraz szczelinami i przetokami odbytu. Na naszą pomoc mogą liczyć także pacjenci dotknięci problemem nietrzymania stolca.