Euromed Centrum Medyczne

ocena 4.5 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
15:00 - 19:00
wtorek
15:00 - 19:00
środa
15:00 - 19:00
czwartek
15:00 - 19:00
piątek
15:00 - 19:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

42 289pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Euromed Centrum Medyczne
ul. Gdańska 26
90-716 Łódź
Euromed Centrum Medyczne
ul. Ślężna 112 lok. U5
53-111 Wrocław (Przychodnia Team-Med)

Euromed Centrum Medyczne na mapie

Nasze Centrum znajduje się w Łodzi, przy ulicy Gdańskiej 26, w bezpośrednim sąsiedztwie wielu zabytków stanowiących perły architektury. Odwiedzający nas pacjenci mogą zapoznać się z klimatycznymi kamienicami, a także z pałacami i willami fabrykanckimi. W niedalekiej odległości od gabinetu znajduje się pałac Karola Poznańskiego (obecnie siedziba Akademii Muzycznej), będący jednym z najciekawszych zabytków miasta. Turyści odwiedzający dzielnicę zwracają również dużą uwagę na neorenesansowy pałac Rudolfa Kellera oraz na pałac Maurycego Poznańskiego, w którym znajduje się dziś Muzeum Sztuki. Zabytkiem przyciągającymi wzrok osób poznających miasto jest także powstały w stylu secesji wiedeńskiej pałacyk Elektrowni Łódzkiej.

W odległości około 800 metrów od placówki znajduje się największy w Europie kompleks handlowo-rekreacyjno-usługowy Manufaktura. W tym miejscu można przenocować w hotelu, zjeść, zagrać w kręgle, pójść do kina czy zrobić zakupy.

Znakomita lokalizacja jest jednym z naszych największych atutów. Dojazd do ośrodka nie sprawia naszym pacjentom żadnych problemów. Najbliższy przystanek tramwajowy mieści się w odległości kilkudziesięciu metrów. Dojazd z Dworca Kolejowego Łódź Kaliska zajmuje komunikacja miejską ok. 15 minut. Dworzec Północny PKS dzieli od nas ok. 2,2 km, natomiast Port Lotniczy im. Władysława Reymonta znajduje się w odległości ok. 8,6 km.

Czytaj więcej
Łódź, ul. Gdańska 26
Wrocław, ul. Ślężna 112 lok. U5

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.