Euromed Centrum Medyczne opinie

ocena 4.5 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
15:00 - 19:00
wtorek
15:00 - 19:00
środa
15:00 - 19:00
czwartek
15:00 - 19:00
piątek
15:00 - 19:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Placówka Euromed Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,5

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Euromed Centrum Medyczne jest kliniką prowadzoną przez wybitnego specjalistę w zakresie chirurgii ogólnej oraz onkologicznej – Prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacka Śmigielskiego. W Klinice wykonywane są zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej jamy brzusznej oraz przewodu pokarmowego metodami tradycyjnymi, jak również metodą laparoskopową. Profesor jest również specjalistą w zakresie chirurgii bariatrycznej, a na zabiegi laparoskopowej resekcji żołądka, umawiam klientów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Wszyscy podkreślają, że Pan prof. jest bardzo rzeczowy i konkretny. Posiada ogromną wiedzę i lubi się nią dzielić, odpowiada na wszystkie pytania pacjentów. To co ważne, szczególnie dla Klientów z zagranicy, to fakt, że czas oczekiwania na konsultację jest bardzo krótki (około tygodnia), natomiast terminy zabiegów ustalane są indywidualnie w zależności od preferencji pacjenta." - Karolina G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Helena
5.0
Helena
Dodano: 13 grudnia 2017
Tytuł:
"Było super"
Konsultacja z lekarzem. Uzyskałam szczegółowe informacje, dowiedziałam się wszystkiego, czego oczekiwałam
Dotyczy:
Konsultacja chirurgiczna (grudzień 2017)
Lekarz:
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski
 
Szczegóły 
Łukasz
4.0
Łukasz
Dodano: 5 lutego 2018
Tytuł:
"Wizyta odbyła się planowo.Dzięki niej uzyskałem szereg potrzebnych mi informacji."
Profesjonalne podejście do pacjenta. Swoboda rozmowy z lekarzem, który potrafi wytłumaczyć pacjentowi, co trzeba zrobić i w jaki sposób się to odbędzie.
Zabieg:
Wycięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowo (styczeń 2018)
Lekarz:
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski
 
Szczegóły 
Adraina
5.0
Adraina
Dodano: 22 grudnia 2017
Tytuł:
":)"
:)
Zabieg:
Operacja przetoki odbytu (listopad 2017)
Lekarz:
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski
 
Szczegóły 
Adriana
4.0
Adriana
Dodano: 28 września 2017
Tytuł:
"Pierwsza konsultacja"
Dotyczy:
Konsultacja proktologiczna (wrzesień 2017)
Lekarz:
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska