Prestige Dent - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W Klinice Prestige Dent podejmujemy się kompleksowego leczenia stomatologicznego. Każdy Pacjent, który do nas trafia, jest pod opieką swojego lekarza prowadzącego, który ustala z nim plan leczenia i kieruje do właściwych lekarzy specjalizujących się w danej dziedzinie. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu implantologii, implantoprotetyki i protetyki – z uwzględnieniem zaawansowanych technologii.

Oferujemy leczenie w zakresie nowoczesnej ortodoncji, periodontologii, endodoncji z wykorzystaniem mikroskopu, a także stomatologii estetycznej i zachowawczej.

Dbamy o zdrowy i piękny uśmiech, a przede wszystkim o komfort naszych pacjentów, udzielając im Gwarancji Opieki Stomatologicznej.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska