Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent opinie

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent to placówka medyczna oferująca pełny zakres usług stomatologicznych. Klienci, których umawiam do tej kliniki bardzo chwalą nie tylko lekarzy, ale również organizację panująca w placówce. Najwięcej wizyt umawiam chyba do dr Eugeniusza Nosowa, który zgodnie z opiniami klientów jest doskonałym specjalistą. Charakteryzuje go pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i poświęca im dużo czasu. Jeśli chodzi o wyrywanie zębów to robi to rewelacyjnie. Pan doktor zakłada również implanty. I tu również klienci mówią, że wszystko jest fachowo wykonywane. Dzięki temu lekarzowi pacjent przestaje się stresować przed wizytą u dentysty." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Marzena
5.0
Marzena
Dodano: 26 kwietnia 2017
Zabieg:
Szyna relaksacyjna miękka (kwiecień 2017)
Lekarz:
lek. dent. Jacek Kozik
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska