Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych - cennik

poniedziałek
16:30 - 20:00
wtorek
16:30 - 20:00
środa
16:30 - 20:00
czwartek
16:30 - 20:00
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Zakres świadczeń wykonywanych przez dr. Ambroziaka w Europejskim Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych obejmuje konsultacje ortopedyczne, na których doktor diagnozuje problem i ustala plan leczenia. W ofercie znajdują się zabiegi artroskopowe stawu kolanowego oraz artroskopowe rekonstrukcje więzadeł kolanowych. Przeprowadza także drobne zabiegi o charakterze ambulatoryjnym, m.in. nakłucie stawu oraz aspiracja/wstrzyknięcie leku. Wykonuje iniekcje dostawowe preparatami PRP (czynniki wzrostu) oraz osocza bogatopłytkowego (Regeneris), podając je do stawu kolanowego, biodrowego, barkowego i innych. W schorzeniach zwyrodnieniowych stawów oraz ich powikłań bólowych stosuje terapię Orthokine, która przynosi znakomite efekty w niwelowaniu dolegliwości bólowych oraz w wyraźny sposób hamuje rozwój schorzenia.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska