Europejskie Centrum Zdrowego Oka - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
10:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Europejskie Centrum Zdrowego Oka to nowoczesna placówka okulistyczna oferująca pełną diagnostykę i leczenie wielu schorzeń gałki ocznej. Proponujemy pacjentom małoinwazyjne i bezpieczne metody leczenia laserowego, m.in. laseroterapię jaskry czy leczenie wczesnej postaci jaskry laserem 2RT. Mamy doświadczenie zarówno w zakresie leczenia zabiegowego, jak i zachowawczego. Wykonujemy również zabiegi z zakresu okulistyki dziecięcej.

Świadczymy usługi w zakresie zaawansowanej diagnostyki okulistycznej – wykonujemy m.in. badanie elektrofizjologiczne i autofluorescencję oka.

Zachęcamy do zapoznania się z listą oferowanych w naszych placówkach usług medycznych.

Czytaj więcej 

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Europejskie Centrum Zdrowego Oka.

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Europejskie Centrum Zdrowego Oka jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska