ocena 4.7 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W zakresie stomatologii estetycznej oferujemy wybielanie zębów – zarówno nakładkowe, jak i przy użyciu lampy. Pacjenci mogą również poddać się u nas zabiegom czyszczenia zębów w pakietach higienizacyjnych (skaling, piaskowanie, fluoryzacja). U dzieci wykonujemy impregnację zębiny.

W ramach diagnostyki i profilaktyki stomatologicznej oferujemy leczenie stomatologiczne dorosłych i dzieci. W obrębie profilaktyki przeprowadzamy fluoryzację oraz lakowanie i lakierowanie zębów. W razie potrzeby wypełniamy ubytki próchnicowe – przy zębach stałych stosujemy wypełnienia kompozytem nowej generacji.

Z zakresu implantologii u pacjentów z zanikiem tkanki kostnej przeprowadzamy zabiegi przygotowawcze, w tym podniesienie zatoki z użyciem materiału kościozastępczego (sinus lift). 

W naszej klinice znajdą pomoc osoby borykające się z problemem bruksizmu. Oferujemy im terapię z wykorzystaniem szyny relaksacyjnej oraz szyn przeciwko bruksizmowi.

Pełny zakres zabiegów przedstawiamy w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Exclusive Dental Studio jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska