4,9 / 5  - 396 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Exclusive Dental Studio jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Exclusive Dental Studio

W zakresie stomatologii estetycznej oferujemy wybielanie zębów – zarówno nakładkowe, jak i przy użyciu lampy. Pacjenci mogą również poddać się u nas zabiegom czyszczenia zębów w pakietach higienizacyjnych (skaling, piaskowanie, fluoryzacja). U dzieci wykonujemy impregnację zębiny.

W ramach diagnostyki i profilaktyki stomatologicznej oferujemy leczenie stomatologiczne dorosłych i dzieci. W obrębie profilaktyki przeprowadzamy fluoryzację oraz lakowanie i lakierowanie zębów. W razie potrzeby wypełniamy ubytki próchnicowe – przy zębach stałych stosujemy wypełnienia kompozytem nowej generacji.

Z zakresu implantologii u pacjentów z zanikiem tkanki kostnej przeprowadzamy zabiegi przygotowawcze, w tym podniesienie zatoki z użyciem materiału kościozastępczego (sinus lift). 

W naszej klinice znajdą pomoc osoby borykające się z problemem bruksizmu. Oferujemy im terapię z wykorzystaniem szyny relaksacyjnej oraz szyn przeciwko bruksizmowi.

Pełny zakres zabiegów przedstawiamy w poniższym cenniku: