ocena 4.7 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Exclusive Dental Studio została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 7 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

7 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Jak mówią specjaliści z kliniki Exclusive Dental Studio -"Wszystko zaczyna się od uśmiechu, dlatego stworzymy piękny i zdrowy uśmiech dla Ciebie i tych, których kochasz". Klinika wyspecjalizowała się w odbudowie i naprawie uśmiechu na naturalnych zębach oraz implantach. Pacjenci bardzo chwalą doktor Agnieszkę Kulik za jej zaangażowanie, profesjonalizm oraz delikatność. Pani doktor sprawia, że wizyta staje się przyjemna. Natomiast, według opinii naszych klientów, "Lekarzem o anielskim usposobieniu" jest Kamil Szewczyk. Specjalnością doktora jest chirurgia stomatologiczna, implantologia, która może być wykonywana również przy użyciu osocza bogatopłytkowego. Lekarz opracował autorską metodę atraumatycznego zakładania implantów zębowych, dzięki której proces gojenia pozabiegowego jest szybszy i łagodniejszy. W nowoczesnej poczekalni, przy dźwiękach spokojnej muzyki, klienci oczekują na wizytę, podczas której ustalany jest indywidualny plan leczenia, dostosowany do potrzeb oraz możliwości finansowych danej osoby. Ogromną zaletą kliniki jest wykorzystywane w zabiegach nowoczesne znieczulenie komputerowe The Wand. Znieczulenie jest bezpieczne zarówno dla dorosłych jaki i młodszych pacjentów." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Artur
5.0
Artur
Dodano: 25 lipca 2017
Miła atmosfera, uprzejmy personel oraz profesjonalna konsultacja. Oby więcej takich miejsc.
Dotyczy:
Konsultacja protetyczna (lipiec 2017)
 
Szczegóły 
Knz
4.0
Knz
Dodano: 9 września 2017
Tytuł:
"Super ortodoncja"
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Panie z uśmiechem odpowiadają na pytania.
Zabieg:
Aparat ortodontyczny (lipiec 2017)
 
Szczegóły 
Knz
4.0
Knz
Dodano: 22 października 2017
Tytuł:
"Super ortodoncja"
Profesjonalne podejście, pacjent jest zawsze z uśmiechem przyjmowany
Zabieg:
Aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk) (wrzesień 2017)
 
Szczegóły 
Katarzyna
(Gniezno)
5.0
Katarzyna (Gniezno)
Dodano: 12 lipca 2017
Dotyczy:
Konsultacja ortodontyczna (lipiec 2017)
Katarzyna
(Poznań)
5.0
Katarzyna (Poznań)
Dodano: 26 maja 2017
Zabieg:
Retainer (maj 2017)
 
Szczegóły 
Anna
5.0
Anna
Dodano: 11 maja 2017
Zabieg:
Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) (kwiecień 2017)
 
Szczegóły 
Anna
5.0
Anna
Dodano: 15 marca 2017
Dotyczy:
Konsultacja ortodontyczna (marzec 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska