ocena 4.6 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Centrum Okulistyczne Eyemed specjalizuje się w leczeniu różnego rodzaju schorzeń narządu wzroku, począwszy od wad wzroku, a skończywszy na chorobach siatkówki. W naszej klinice wykonujemy operacje fakoemulsyfikacji, w trakcie których przeprowadzamy implantację soczewek. Proponowane przez nas metody umożliwiają całkowite wyleczenie zaćmy bez znacznych powikłań dla pacjenta.

Wśród oferowanych w centrum procedur znajduje się również kompleksowa laseroterapia, którą stosujemy w terapii jaskry, a także retinopatii cukrzycowej czy odwarstwienia siatkówki. Nasi specjaliści zajmują się fachowym leczeniem zwyrodnienia plamki żółtej (AMD) przy pomocy nowoczesnych preparatów Lucentis® oraz Eyelea®.

Posiadamy również bogatą ofertę zabiegów leczących wcześniej wspomniane choroby siatkówki, między innymi otwór oraz obrzęk plamki, a także błonę przedsiatkówkową. Specjalizujemy się w korekcie wad wzroku przy zastosowaniu syntetycznych soczewek Piggyback.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Onkologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Eyemed Centrum Okulistyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska