4,4 / 5  - 39 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Dermatologia

Onkologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Eyemed Centrum Okulistyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Eyemed Centrum Okulistyczne

Centrum Okulistyczne Eyemed specjalizuje się w leczeniu różnego rodzaju schorzeń narządu wzroku, począwszy od wad wzroku, a skończywszy na chorobach siatkówki. W naszej klinice wykonujemy operacje fakoemulsyfikacji, w trakcie których przeprowadzamy implantację soczewek. Proponowane przez nas metody umożliwiają całkowite wyleczenie zaćmy bez znacznych powikłań dla pacjenta.

Wśród oferowanych w centrum procedur znajduje się również kompleksowa laseroterapia, którą stosujemy w terapii jaskry, a także retinopatii cukrzycowej czy odwarstwienia siatkówki. Nasi specjaliści zajmują się fachowym leczeniem zwyrodnienia plamki żółtej (AMD) przy pomocy nowoczesnych preparatów Lucentis® oraz Eyelea®.

Posiadamy również bogatą ofertę zabiegów leczących wcześniej wspomniane choroby siatkówki, między innymi otwór oraz obrzęk plamki, a także błonę przedsiatkówkową. Specjalizujemy się w korekcie wad wzroku przy zastosowaniu syntetycznych soczewek Piggyback.