Face & Body Clinic - cennik

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 17:00
niedziela
nieczynne

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, kosmetologii oraz dietetyki. Wykorzystujemy innowacyjne procedury i sprzęty medyczne, będące gwarancją bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości zabiegów. Stosujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego oraz botoksu, a także osocza bogatopłytkowego.

Leczymy cellulit preparatem Alidya. Przeprowadzamy lipolizę iniekcyjną, mezoterapię mikroigłową oraz niechirurgiczny lifting za pomocą nici PDO.

Osobom borykającym się z nadprogramowymi kilogramami proponujemy zabieg kriolipolizy, polegający na działaniu na komórki tłuszczowe niską temperaturą.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Face & Body Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska