Face Institute - cennik

ocena 4.3 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
12:00 - 20:00
wtorek
12:00 - 20:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
12:00 - 20:00
piątek
12:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Face Institue oferuje całą gamę zabiegów różnych dziedzin stomatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetyki profesjonalnej. Pacjenci mają możliwość wykonania u nas implantów uzupełniających brak pojedynczych zębów oraz uzupełnienie braków pełnych łuków zębowych. W zakresie stomatologii estetycznej proponujemy Państwu szybką i bezbolesną metodę GlamSmile- nakładanie licówek pozwalających skorygować nie tylko kolor, ale również kształt zębów. Pacjentów ceniących estetykę oraz komfort zapraszamy do skorzystania z innowacyjnej metody leczenia ortodontycznego Clear Aligner. W ramach chirurgii szczękowo-twarzowej zajmujemy się m.in.: chorobami zatok, usunięciem torbieli, resekcją wierzchołków korzeni, usuwaniem tzw. zębów mądrości oraz leczeniem takich wad jak progenia, retrogenia czy rozszczepy. Specjaliści z Face Institute przeprowadzają również operacyjne zabiegi korekcji uszu, nosa, powiek oraz lifting twarzy. Estetyczny wygląd twarzy poprawiamy również mniej inwazyjnymi sposobami, a wśród nich są: wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, redukcja zmarszczek botoxem, zabiegi ujędrniające z użyciem fal radiowych RF oraz  mechaniczne złuszczenie martwego naskórka metodą mikrodermabrazji. Dodatkowo wykonujemy również zabiegi z zakresu onkologii usuwając zmiany skórne o podejrzanej etiologii.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Face Institute jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska