Fala uderzeniowa w terapii schorzeń narządu ruchu Zielonka i okolice

Synonimy: leczenie schorzeń narządu ruchu falą uderzeniową, fala SWT w leczeniu schorzeń narządu ruchu, leczenie schorzeń narządu ruchu falą Shock Wave Therapy więcej »

Bezpośrednio w Zielonce nie dysponujemy placówką wykonującą fala uderzeniowa w terapii schorzeń narządu ruchu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Zielonki. Fala uderzeniowa w terapii schorzeń narządu ruchu można przeprowadzić m.in. w Team Beauty Klinika Urody w Warszawie (13 km od Zielonki) w cenie 100 zł lub w Medikar w Warszawie (13 km od Zielonki) gdzie cena za fala uderzeniowa w terapii schorzeń narządu ruchu wynosi 70 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska