ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika Fenomed oferuje Państwu konsultacje u specjalistów z zakresu dermatologii, którzy zajmują się diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry. W naszej placówce pomoc znajdą osoby borykające się z problemem trądziku, trądzikiem różowatym oraz przebarwieniami skóry. Zajmujemy się również leczeniem różnego rodzaju zmian skórnych, zmian barwnikowych oraz nowotworów. Wykorzystujemy metody nieinwazyjne np. terapię fotodynamiczną, jak i wysoce skuteczne metody chirurgiczne.

Bogatą ofertę usług z zakresu dermatologii estetycznej otwierają procedury niwelujące oznaki starzenia. Rodzaj zabiegu dobierany jest indywidualnie, gdyż tylko taka metoda pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów. Zmarszczki wygładzamy za pomocą toksyny botulinowej (Dysport i Botox), wykorzystywanej również w leczeniu nadpotliwości. Preparaty kwasu hialuronowego (m.in. Restylane, Radiesse) wykazują szerokie zastosowanie nie tylko w zakresie wypełniania zmarszczek, czy powiększania i modelowania ust, ale również w zabiegach wolumetrycznego liftingu, konturowania twarzy i rewitalizacji skóry oraz w jej ujędrnianiu (twarz, szyja, dekolt, dłonie). W terapii przeciwzmarszczkowej oraz walce z utratą owłosienia wykorzystujemy osocze bogatopłytkowe (Regeneris).

Długotrwały efekt odmłodzenia skóry oraz jej ujędrnienia i wyrównania jej powierzchni (działanie przeciwcellulitowe) przynosi zastosowanie radiofrekwencji – Thermage. Cellulit usuwamy także za pomocą urządzenia Ultracontour. Przeprowadzamy również peelingi medyczne, złuszczamy skórę także mechanicznie (mikrodermabrazja). Ponadto wykonujemy makijaż permanentny.

Nasza klinika wyposażona jest w aparaturę laserową do różnego rodzaju zastosowań. Zabiegi laserowe uzupełniają terapię przeciwtrądzikową, za ich pomocą leczymy blizny różnego pochodzenia, a także usuwamy rozstępy. Światło lasera umożliwia zamknięcie naczyń krwionośnych, co stanowi atrakcyjną alternatywę dla skleroterapii. Oferujemy Państwu także depilację laserową oraz usuwanie tatuaży za pomocą nowoczesnego lasera, który nie narusza okolicznych tkanek, tym samym nie pozostawiając blizn.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Fenomed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska