Fizjoterapia Optima - cennik

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
10:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług oraz techniki wykorzystywane przez naszych specjalistów gwarantują kompleksową terapię różnego typu schorzeń i dysfunkcji układu kostno – stawowego oraz układu nerwowego. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej. Leczymy urazy, stany przeciążeniowe oraz zespoły bólowe stawów i kręgosłupa. Posiadamy specjalną ofertę rehabilitacyjną dla pacjentów po artroskopii kolana, rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego oraz endoprotezie stawu kolanowego i biodrowego. Zajmujemy się rehabilitacją neurologiczną, pomagając pacjentom po udarach, porażeniach i urazach rdzenia kręgowego oraz chorym na stwardnienie rozsiane. Pracujemy z pacjentami w zakresie w terapii wad postawy.

W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór masaży (w tym leczniczy, relaksacyjny, sportowy i wyszczuplający).

Naszymi pacjentami są zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Najmłodszym gwarantujemy profesjonalne usprawnianie  w sferze ruchowej metodą NDT Bobath, terapię integracji sensomotorycznej oraz diagnostykę i korygowanie nieprawidłowości mowy.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wspomagania rozwoju i nauczania dzieci z autyzmem.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się proponowane przez nas zabiegi fizjoterapii estetycznej wspomagające proces dochodzenia do pełnej sprawności po wykonywanych zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej.Zainteresowaniem cieszą się zabiegi rehabilitacyjne  poprawiające wygląd i koloryt blizny.

W ramach strefy kobiecej przygotowaliśmy serię zabiegów redukujących ból menstruacyjny, łagodzących ból kręgosłupa oraz obrzęki kończyn dolnych podczas ciąży i połogu oraz minimalizujących problem nietrzymania moczu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże