4,8 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Ważna informacja

Prezentowany cennik Fizjoterapia Optima jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Fizjoterapia Optima

Szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług oraz techniki wykorzystywane przez naszych specjalistów gwarantują kompleksową terapię różnego typu schorzeń i dysfunkcji układu kostno – stawowego oraz układu nerwowego. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej. Leczymy urazy, stany przeciążeniowe oraz zespoły bólowe stawów i kręgosłupa. Posiadamy specjalną ofertę rehabilitacyjną dla pacjentów po artroskopii kolana, rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego oraz endoprotezie stawu kolanowego i biodrowego. Zajmujemy się rehabilitacją neurologiczną, pomagając pacjentom po udarach, porażeniach i urazach rdzenia kręgowego oraz chorym na stwardnienie rozsiane. Pracujemy z pacjentami w zakresie w terapii wad postawy.

W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór masaży (w tym leczniczy, relaksacyjny, sportowy i wyszczuplający).

W naszej placówce wykonają Państwo szybko i w dogodnych dla siebie godzinach wszystkie zabiegi z zakresu fizykoterapii: falę uderzeniową, krioterapię miejscową, magneto, ultradźwięki, elektroterapię, TENS, galwanizację, jonoforezę, Sollux, laseroterapię.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się proponowane przez nas zabiegi fizjoterapii estetycznej wspomagające proces dochodzenia do pełnej sprawności po wykonywanych zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej. Zainteresowaniem cieszą się zabiegi rehabilitacyjne  poprawiające wygląd i koloryt blizny oraz niwelujące rozejście się kresy białej.

W ramach strefy kobiecej przygotowaliśmy serię zabiegów redukujących ból menstruacyjny, łagodzących ból kręgosłupa oraz obrzęki kończyn dolnych podczas ciąży i połogu oraz minimalizujących problem nietrzymania moczu.

Wspomagająco w rehabilitacji stosujemy kinesiotaping – działający przeciwbólowo, zmniejszający obrzęki i stany zapalne, przyspieszający regenerację po stłuczeniach i urazach. Sportowcom zaś pozwalający na kontynuowanie ćwiczeń nawet podczas leczenia urazów.