Fizykoterapia Katowice

Synonimy: leczenie prądem, leczenie zimnem, leczenie światłem, leczenie polem magnetycznym, leczeniem laserem

Filtruj wyniki
Pacjenci z Katowic wybierają także placówki z Mysłowice (12 km od centrum Katowic)
Mysłowice  ul. 3-go Maja 100

Modern-Reh

Świadczymy usługi w zakresie neurorehabilitacji, fizjoterapii oraz konsultacji specjalistycznych, w tym ortopedycznych, fizjoterapeut... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali zabiegu fizykoterapia także w miastach pobliżu Katowic, takich jak: Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój lub Bielsko-Biała.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.