Fizykoterapia Łask i okolice

Synonimy: leczenie prądem, leczenie zimnem, leczenie światłem, leczenie polem magnetycznym, leczeniem laserem

Bezpośrednio w Łasku nie dysponujemy placówką wykonującą fizykoterapia, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Łasku. Fizykoterapia można przeprowadzić m.in. w Robmed w Łodzi (29 km od Łasku) lub w Medical Margaret Spa w Łodzi (29 km od Łasku). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska