FootMedica - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

FootMedica to miejsce, w którym szczególną wagę przywiązujemy do zdrowia stóp. Wykonujemy zarówno zabiegi lecznicze, rehabilitacyjne, jak i pielęgnacyjne. Leczymy wady, deformacje i choroby stóp. Świadczymy usługi z zakresu podologii ortopedycznej oraz leczniczo-pielęgnacyjnej, przez co nasza oferta jest kompleksowa, a proponowane zabiegi pozwalają cieszyć się zdrowiem stóp przez długi czas.

Zajmujemy się również rehabilitacją. Proponujemy Państwu indywidualne sesje terapeutyczne wspomagane działaniem zabiegów fizykoterapeutycznych. Przeprowadzamy rehabilitację urazów i chorób całego aparatu ruchu.

Poniżej znajduje się nasza pełna oferta:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik FootMedica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska