Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych - cennik

4,4 / 5  - 651 opinii

Cennik

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

 Profil działalności placówki obejmuje wielospecjalistyczne usługi medyczne dla dzieci oraz leczenie zaburzeń i wad rozwojowych. Naszą specjalnością są operacje rozszczepu warg i podniebienia. Ponadto naszymi małymi pacjentami opiekują się wysokiej klasy specjaliści chirurgii dziecięcej, otolaryngologii czy ortodoncji. Oferujemy opiekę pediatryczną – także alergologiczną, gastrologiczną czy dermatologiczną.. Jesteśmy placówką oferującą nie tylko leczenie, ale również diagnostykę, wykonujemy m.in. badania słuchu, badania USG, badania endoskopowe układu pokarmowego i nosogardła.

Nasza oferta skierowana jest również do pacjentów dorosłych. Świadczymy usługi z zakresu dziedzin takich jak ginekologia, dermatologia czy stomatologia

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą wykonywanych w klinice badań i zabiegów.