Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych - cennik

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

 Profil działalności placówki obejmuje wielospecjalistyczne usługi medyczne dla dzieci oraz leczenie zaburzeń i wad rozwojowych. Naszą specjalnością są operacje rozszczepu warg i podniebienia. Ponadto naszymi małymi pacjentami opiekują się wysokiej klasy specjaliści chirurgii dziecięcej, otolaryngologii czy ortodoncji. Oferujemy opiekę pediatryczną – także alergologiczną, gastrologiczną czy dermatologiczną.. Jesteśmy placówką oferującą nie tylko leczenie, ale również diagnostykę, wykonujemy m.in. badania słuchu, badania USG, badania endoskopowe układu pokarmowego i nosogardła.

Nasza oferta skierowana jest również do pacjentów dorosłych. Świadczymy usługi z zakresu dziedzin takich jak ginekologia, dermatologia czy stomatologia

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą wykonywanych w klinice badań i zabiegów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska