ocena 4.8 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,8

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Formmed Es prowadzi działalność w Babicach Nowych pod Warszawą. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną estetyczną. Ponadto do dyspozycji pacjentów są wykwalifikowani lekarze ze specjalizacją w dziedzinie dermatologii oraz stomatologii oraz fizjoterapeuta. Do oferty kliniki należą zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Można skorzystać z takich zabiegów jak korekta uszu czy garbatego nosa, lifting twarzy, plastyka powiek, modelowanie twarzy przy pomocy implantów, które można wszczepić np. w policzki lub podbródek, operacje piersi, operacje ginekomastii, liposukcji, zabiegi odmładzające. Bardzo popularnym lekarzem jest prof. Paweł Szychta. Nic zresztą w tym dziwnego, bo Klienci są bardzo zadowoleni po wizycie u tego lekarza. Zgodnie z ich opiniami, Pan doktor Paweł Szychta to prawdziwy lekarz z powołania, pełen profesjonalizmu. Szczegółowo wyjaśnia jak będzie wyglądać zabieg. Mocno przejmuje się zarówno pacjentem jak i wykonywana pracą. Poświęca wiele czasu pacjentowi, że by odpowiedzieć na każde pytanie. Wspólnie z pacjentem szukają najlepszego rozwiązania. Uprzejmy, sympatyczny i do tego wiecznie uśmiechnięty. Jednym słowem: ogromne doświadczenie i wiedza oraz niesamowicie życzliwe podejście do pacjenta. Jego zainteresowanie stanem pacjenta nie kończy się z chwilą zamknięcia drzwi gabinetu. Kompleksowa opieka przed i po zabiegu." - Agata W. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Edyta
5.0
Edyta
Dodano: 31 maja 2017
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam serdecznie :)
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (maj 2017)
 
Szczegóły 
Piotr
4.0
Piotr
Dodano: 13 lutego 2018
Tytuł:
"Bardzo zadowolony"
Mila, przyjazna atmosfera
Zabieg:
Leczenie ginekomastii (luty 2018)
Lekarz:
prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta
 
Szczegóły 
S
(Wołomin)
5.0
S (Wołomin)
Dodano: 31 lipca 2018
Tytuł:
"Polecam"
Zabieg:
Usunięcie garbu nosowego (lipiec 2018)
Lekarz:
prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta
 
Szczegóły 
Sylwia
5.0
Sylwia
Dodano: 27 lipca 2017
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (lipiec 2017)
Lekarz:
lek. Joanna Wiśniewska-Goryń
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska