Frakcjonowanie mikroigłowe RF - odmładzanie twarzy i ciała Bielsko-Biała i okolice

Synonimy: zabieg frakcjonowania mikroigłowego na twarz i ciało, usuwanie zmarszczek na twarzy i ciele frakcjonowaniem mikroigłowym, rewitalizacja skóry na twarzy i ciele frakcjonowanie mikroigłowe RF więcej »

Bezpośrednio w Bielsku-Białej nie dysponujemy placówką wykonującą frakcjonowanie mikroigłowe RF - odmładzanie twarzy i ciała, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Bielska-Białej. Frakcjonowanie mikroigłowe RF - odmładzanie twarzy i ciała można przeprowadzić m.in. w Gabinet Lekarski Marek Klar Łaziska Górne (40 km od Bielska-Białej) w cenie 700 zł lub w Klinika Nałęcz w Katowicach (49 km od Bielska-Białej) gdzie cena za frakcjonowanie mikroigłowe RF - odmładzanie twarzy i ciała wynosi 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz frakcjonowanie mikroigłowe rf - odmładzanie twarzy i ciała w Bielsku-Białej?

Usługa frakcjonowanie mikroigłowe rf - odmładzanie twarzy i ciała w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska