Timeless Chirurgia Plastyczna

ocena 4.5 / 5 (26 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
11:00 - 19:00
wtorek
11:00 - 19:00
środa
11:00 - 19:00
czwartek
11:00 - 19:00
piątek
11:00 - 19:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Timeless Chirurgia Plastyczna Gabinet konsultacyjny Timeless Chirurgia Plastyczna Gabinet konsultacyjny Timeless Chirurgia Plastyczna Gabinet zabiegowy Timeless Chirurgia Plastyczna Pokój, sala dla pacjentów Timeless Chirurgia Plastyczna Wnętrza, wystrój Timeless Chirurgia Plastyczna Wnętrza, wystrój Timeless Chirurgia Plastyczna Wygląd zewnętrzny Timeless Chirurgia Plastyczna Wygląd zewnętrzny Timeless Chirurgia Plastyczna Gabinet Chirurgii Dr Janusz Jaworowski - logo

Informacje ogólne o Timeless Chirurgia Plastyczna

Timeless Chirurgia Plastyczna oferuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Wykonujący je specjalista może poszczycić się wysoce rozwiniętym zmysłem estetycznym i dążeniem do artystycznej perfekcji. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i ponadprzeciętnym kwalifikacjom może zaproponować pacjentom pełną gamę zabiegów znacznie poprawiających estetykę wyglądu, a także umożliwiających prowadzenie normalnego życia osobom z dużymi okaleczeniami.

Doktor Jaworowski, który przeprowadza w klinice wszystkie zabiegi, jest jednym z najbardziej cenionych i cieszących się uznaniem wśród pacjentów i innych specjalistów polskich lekarzy zajmujących się chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną oraz estetyczną. Tworzy nową jakość w polskiej chirurgii estetycznej, proponuje pacjentom profesjonalne usługi medyczne na międzynarodowym poziomie. Pomoc znajdą u niego również pacjenci onkologiczni – doktor jest pionierem w stosowaniu implantów po operacjach onkologicznych.

Doktor specjalizuje się w operacjach plastycznych twarzy. Przeprowadza operacje powiek, m.in. plastykę powiek, zabieg wskazany pacjentom cierpiącym z powodu nadmiaru skóry na powiekach górnych i dolnych. Blepharoplastyka to jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej, przynoszący efekty w postaci odmłodzenia całej twarzy. Doktor przeprowadza go nie tylko z powodu wskazań kosmetycznych – nadmiar skóry na powiekach utrudnia prawidłowe widzenie. Ponadto specjalizuje się w wykonywaniu plastycznego usuwania zmian nowotworowych z powiek.

Do oferty doktora należą także operacje plastyczne nosa, w tym korekcje zniekształconego lub krzywego nosa bądź przegrody nosowej. Doktor Jaworowski specjalizuje się w leczeniu rekonstrukcyjnym po przebytych nowotworach, urazach i złamaniach nosa. Przeprowadzane przez niego operacje umożliwiają pozbycie się kłopotów z zaburzeniami oddychania przez nos, a także nadają nosowi zupełnie nowy wygląd i kształt. Doktor wykonuje zabiegi, których efektem jest zmiana rozmiaru nosa (głównie zmniejszenie). Zajmuje się również usuwaniem nowotworów skóry nosa.

Kolejnym oferowanym zabiegiem jest korekcja wad uszu, w tym odstających uszu. Zabiegi wykonywane są u dorosłych oraz u dzieci, które z powodu odstających uszu lub innych wrodzonych wad odczuwają brak pewności siebie, a nierzadko są szykanowane przez rówieśników. Operacje plastyczne małżowin usznych pozwalają na skorygowanie defektów uszu, zmniejszenie ich lub powiększenie. 

Do zabiegów odmładzających wchodzących do oferty usług należy lifting twarzy i szyi. Doktor Jaworowski specjalizuje się w chirurgicznym liftingu twarzy, dzięki któremu pacjenci mogą cieszyć się młodym, a przy tym naturalnym wyglądem. Metodą liftingu można również delikatnie skorygować rysy twarzy pacjenta.

Na przestrzeni lat doktor przeprowadził setki udanych operacji piersi. Oferuje zabiegi powiększenia piersi implantami piersiowymi lub tłuszczem pobranym od pacjentki metodą liposukcji. Ponadto wykonuje zabiegi pomniejszania oraz podnoszenia piersi.

Dużą popularnością wśród pacjentów cieszą się operacje brzucha. Specjalna oferta czeka na młode matki – obejmuje plastykę brzucha po ciąży lub po porodzie przez cesarskie cięcie oraz plastykę piersi po karmieniu. Zabiegi umożliwiają pozbycie się nadmiaru niechcianej skóry oraz znaczącą poprawę wyglądu brzucha i piersi. Doktor Jaworowski wykonuje również plastykę różnych przepuklin oraz operacje poprawiające wygląd pępka.

Osoby pragnące wymodelować sylwetkę i usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej mogą poddać się liposukcji. Zabiegi przeprowadzane są na takich partiach ciała jak brzuch, uda czy ramiona. Pacjenci z defektami estetycznymi skóry w postaci blizn mogą je usunąć bądź skorygować. Coraz większym zainteresowaniem wśród pacjentów cieszą się przeszczepy włosów, będące jedyną w pełni skuteczną metodą leczenia łysienia.

Kobiety niezadowolone z wyglądu swoich miejsc intymnych mogą skorzystać z oferty zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Należy do niej labioplastyka, czyli korekcja warg sromowych mniejszych i większych, a także liposukcja wzgórka łonowego.

Specjalną propozycję przygotowano również dla panów. Doktor Jaworowski przeprowadza zabiegi wydłużenia i powiększenia penisa. Mężczyźni, którzy w skutek koniecznej interwencji chirurgicznej lub urazu utracili jądra, mogą poddać się operacji z zastosowaniem implantów jąder. To również doskonałe wyjście dla panów z asymetrią jąder bądź ich brakiem z powodu wrodzonych wad genetycznych.

Doktor Jaworowski wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystuje toksynę botulinową w celu korekcji zmarszczek mimicznych. Przy pomocy iniekcji kwasu hialuronowego wygładza zmarszczki oraz bruzdy. Przeprowadza zabiegi powiększania i modelowania ust. Niesłabnącą popularnością wśród pacjentów cieszą się nici liftingujące, które zrewolucjonizowały gabinety medycyny estetycznej. Ich zastosowanie pozwala na osiągnięcie efektu liftingu twarzy bez użycia skalpela. Podczas zabiegów medycyny estetycznej doktor wykorzystuje możliwości, jakie stwarza nowoczesna laseroterapia, przeprowadzając zabiegi takie jak bezinwazyjne usuwanie blizn, tatuaży czy nieestetycznie wyglądających przebarwień.

W zakres świadczonych usług wchodzą procedury z zakresu chirurgii onkologicznej. Doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów skóry. Jest specjalistą w leczeniu czerniaka skóry. Przeprowadza zabiegi, które w sposób skuteczny, bezpieczny i plastyczny usuną tzw. pieprzyki oraz znamiona barwnikowe skóry. Posiada szerokie doświadczenie także w leczeniu guzków oraz raka piersi i tarczycy.

W ramach chirurgii rekonstrukcyjnej doktor Jaworowski przeprowadza leczenie rekonstrukcyjne piersi po przebytej mastektomii lub leczenie profilaktycznej mastektomii I jednoczesnej rekonstrukcji piersi u pacjentek obawiających się genetycznego raka piersi BRCA. Wykonuje operacje, które przywracają mimikę twarzy po uszkodzeniu nerwu twarzowego. Jako uznany mikrochirurg zajmuje się operacjami rekonstrukcyjnymi u transseksualistów, przeprowadza zabiegi całkowicie odtwarzające prącie za pomocą płatów mikrochirurgicznych przy zachowaniu czucia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu. Warto powierzyć rozwiązanie problemów w ręce doświadczonego specjalisty.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet stwarza pacjentom szansę na życie bez kompleksów i wstydu. Jego bogata oferta jest w pełni dostosowana do ich potrzeb, a do gwarantowanych udogodnień należą m.in.: 

  • Usługi medyczne utrzymane na najwyższym, międzynarodowym poziomie – pacjenci mają dostęp do leczenia opartego na najnowszych osiągnięciach medycyny i autorskich metodach zabiegowych. 
  • Konsultacje medyczne – kierujący gabinetem doktor oferuje pacjentom specjalistyczne konsultacje, na których cierpliwie słucha pacjenta, aby dokładnie skupić się na jego problemie. Doktor znany jest wśród pacjentów z tego, że ciepło, a zarazem rzeczowo rozmawia z pacjentem o jego problemie zdrowotnym, sugeruje najbardziej optymalne możliwości jego rozwiązania.
  • Miła atmosfera – w gabinecie panuje przyjazna, kameralna atmosfera. Szanujemy prywatność i prawa pacjenta, zapewniamy profesjonalną i zarazem miłą i serdeczną pomoc i opiekę.

Osiągnięcia i certyfikaty Timeless Chirurgia Plastyczna

Gabinet powstał w wyniku 20-letniej pracy i doświadczenia doktora Janusza Jaworowskiego, autora ponad 60 publikacji naukowych opublikowanych w międzynarodowej prasie medycznej. Lista osiągnięć doktora jest długa, a otwiera ją projekt Bio-implanty dla potrzeb leczenia ubytków tkanki kostnej u chorych onkologicznych. Obecnie pracuje nad opracowaniem polskiego komplementarnego systemu molekularnej nawigacji chirurgicznej dla potrzeb leczenia nowotworów oraz kieruje pracą nad projektem na temat stosowania komórek macierzystych izolowanych z tłuszczu (ADSC) w medycynie regeneracyjnej. Doktor Jaworowski wprowadził na polski rynek kilka nowych technik chirurgicznych, a także opracował nowe sposoby wykorzystania wolnych płatów tkankowych w poonkologicznej rekonstrukcji piersi i twarzy. Jako pierwszy specjalista w kraju przeprowadził operacje z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, wykorzystując autorskie systemy nawigacji komputerowej.

Doktor Jaworowski jest laureatem wielu nagród, między innymi medalu Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin oraz złotego medalu Międzynarodowych Targów Wynalazczości. Ponadto został wyróżniony nagrodą „Polski Wynalazek” i „Luminatus 2015”.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska