Timeless Chirurgia Plastyczna - cennik

ocena 4.5 / 5 (26 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
11:00 - 19:00
wtorek
11:00 - 19:00
środa
11:00 - 19:00
czwartek
11:00 - 19:00
piątek
11:00 - 19:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Doktor Jaworowski specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej. W ofercie jego gabinetu znalazły się również zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej, onkologicznej oraz medycyny estetycznej. Przeprowadza operacje plastyczne twarzy – powiek, nosa i uszu. Dokłada wszelkich starań, aby efekty wykonywanych zabiegów były odzwierciedleniem potrzeb i marzeń pacjentów. W zakres oferowanych procedur wchodzą również zabiegi plastyki brzucha, operacje piersi oraz liposukcje. Wykonuje zabiegi umożliwiające kobietom po ciążach powrót do dawnej sylwetki i przywrócenie skórze dobrej kondycji.

Przeprowadzane przez doktora zabiegi medycyny estetycznej pozwalają zachować młody i zdrowy wygląd. Należy do nich m.in. usuwanie zmarszczek, powiększanie i modelowanie ust.

Doktor Jaworowski zajmuje się również leczeniem pacjentów onkologicznych. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów skóry. Wykonuje zabiegi rekonstrukcyjne, które umożliwiają odzyskanie dawnego wyglądu osobom po leczeniu onkologicznym.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu. Znajduje się poniżej, w zakładce Cennik.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Operacje zmiany płci

Urologia

Onkologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Timeless Chirurgia Plastyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska