Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński - lekarze

ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
11:00 - 19:00
wtorek
11:00 - 19:00
środa
11:00 - 19:00
czwartek
11:00 - 19:00
piątek
11:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Kadrę medyczną placówki tworzą doświadczeni specjaliści, którzy na swoim koncie mają setki przeprowadzonych zabiegów. Placówką kieruje lek. med. Jerzy Chęciński – chirurg plastyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, który jako jeden z nielicznych polskich lekarzy może się poszczycić ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w praktyce prywatnej w zakresie chirurgii plastycznej. Dr Chęciński wiedzę zdobywał pod okiem uznanych polskich specjalistów chirurgii plastycznej w uznanych polskich placówkach medycznych (m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju), a także w trakcie zagranicznych kursów i staży. Asystentem dr Chęcińskiego jest lek. med. Bartłomiej Zoń – specjalista chirurgii ogólnej (również w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej), absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Opiekę anestezjologiczną Pacjentom placówki zapewnia lek. med. Piotr Ulatowski – specjalista II stopnia anestezjologii i intensywnej terapii, lekarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Dr Ulatowski wiedzę i doświadczenie zdobywał w trakcie pracy w uznanych placówkach medycznych, takich jak Klinika Anestezjologii CSKWAM czy Szpital Praski w Warszawie.

W trosce o najwyższy standard przeprowadzanych zabiegów oraz bezpieczeństwo Pacjentów pracujący w placówce lekarze systematycznie podnoszą swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach specjalistycznych oraz kongresach naukowych, organizowanych w Polsce i poza jej granicami (m.in. sympozjum „New Developements in Face Lift & Eye Lid Surgery Symposium” w Monachium, konferencja naukowa „Beauty Through Science” w Sztokholmie, 11th ESPRAS Congress w Rhodes, szkolenie „ Ultrasonografia w anestezjologii-teoria i praktyka”).

Czytaj więcej 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska