ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
11:00 - 19:00
wtorek
11:00 - 19:00
środa
11:00 - 19:00
czwartek
11:00 - 19:00
piątek
11:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Jerzy Chęciński to klinika, która na rynku usług medycznych jest już od ponad 20 lat! To ogromne doświadczenie procentuje w ilości umawianych przeze mnie wizyt do dr Chęcińskiego. Specjalista ten wykonał ponad 17 tysięcy operacji z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Fachowość, cierpliwość, empatia - tak opisują pacjenci doktora Chęcińskiego, który cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie dotyczące zabiegu, czy procesu leczenia. Po operacji lekarz zjawia się osobiście, pyta o samopoczucie i upewnia się, że wszystko jest w porządku. Z efektów zabiegów klienci są niezmiernie zadowoleni. Przyjazną atmosferę tworzą cudowne Panie pielęgniarki, które dbają, aby po zabiegu każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Implanty pośladków
5.0
Implanty pośladków
Dodano: 19 grudnia 2017
Tytuł:
"Polecam w 100% Pana Doktora to świetny fachowiec i człowiek"
Obsługa przez resztę zespołu, zbędne komentarze
PAN Doktor jest bardzo uprzejmym rzeczowym człowiekiem, jest też fachowcem i troszczy się o pacjenta. W klinice są wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne pacjentowi. Pan anestezjolog to bardzo miły człowiek. Jestem kilka dni po operacji powiększenia pośladków i na razie jest wszystko dobrze, bardzo dobrze
Zabieg:
Powiększanie pośladków implantami (grudzień 2017)
Lekarz:
lek. Jerzy Chęciński
 
Szczegóły 
Aneta
4.0
Aneta
Dodano: 24 stycznia 2018
Tytuł:
"Chirurg z dużym doświadczeniem, który poważnie traktuje pacjentów."
Bardzo miła pani na recepcji :)
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (styczeń 2018)
Lekarz:
lek. Jerzy Chęciński
 
Szczegóły 
Pani M
5.0
Pani M
Dodano: 16 września 2019
Tytuł:
"Klinika medycyny estetycznej ktora z cala pewnoscia mozna polecac. Efekt operacji rewelacyjny spełniajacy oczekiwania."
Sala pooperacyja bez okien malo przestrona. W laziece brakuje polki na rzeczy osobiste. Ułatwiloby to mozliwosc korzytania z nich we wcześniej dobie po operacji przy dolegliwościach bolowych.
Podejście doktora do Pacjenta rzetelne i kompleksowe. Lekarz ktory slucha potrzeb i oczekiwań pacjenta. Omawia wszytkie etapy zagrożenia i ryzyko. Opieka doktora w kazdym z etapow regeneracji. Możliwość kontaktu tel lub mailowego w razie potrzeb.
Zabieg:
Powiększanie piersi implantami anatomicznymi (sierpień 2019)
Lekarz:
lek. Jerzy Chęciński
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska