Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński - opinie

4,6 / 5   (30 ocen)

Opinie z internetu

Placówka Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 30 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,6

30 ocen
(z 3 źródeł)
4,7 / 5  (3 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,2 / 5  (11 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (16 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena doradcy Tourmedica.pl

"Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Jerzy Chęciński to klinika, która na rynku usług medycznych jest już od ponad 20 lat! To ogromne doświadczenie procentuje w ilości umawianych przeze mnie wizyt do dr Chęcińskiego. Specjalista ten wykonał ponad 17 tysięcy operacji z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Fachowość, cierpliwość, empatia - tak opisują pacjenci doktora Chęcińskiego, który cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie dotyczące zabiegu, czy procesu leczenia. Po operacji lekarz zjawia się osobiście, pyta o samopoczucie i upewnia się, że wszystko jest w porządku. Z efektów zabiegów klienci są niezmiernie zadowoleni. Przyjazną atmosferę tworzą cudowne Panie pielęgniarki, które dbają, aby po zabiegu każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie."

Marta G. - Doradca Pacjenta

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Pani M
16 września 2019
5,0

Klinika medycyny estetycznej ktora z cala pewnoscia mozna polecac. Efekt operacji rewelacyjny spełniajacy oczekiwania.

5,0 - Pani M
Sala pooperacyja bez okien malo przestrona. W laziece brakuje polki na rzeczy osobiste. Ułatwiloby to mozliwosc korzytania z nich we wcześniej dobie po operacji przy dolegliwościach bolowych.
Podejście doktora do Pacjenta rzetelne i kompleksowe. Lekarz, który słucha potrzeb i oczekiwań pacjenta. Omawia wszystkie etapy zagrożenia i ryzyko. Opieka doktora w każdym z etapów regeneracji. Możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego w razie potrzeb.
Zabieg:  
Powiększanie piersi implantami anatomicznymi (sierpień 2019)
Lekarz:  
lek. Jerzy Chęciński
 
Szczegóły
Implanty P
19 grudnia 2017
5,0

Polecam w 100% Pana Doktora to świetny fachowiec i człowiek

5,0 - Implanty P
Obsługa przez resztę zespołu, zbędne komentarze
PAN Doktor jest bardzo uprzejmym rzeczowym człowiekiem, jest też fachowcem i troszczy się o pacjenta. W klinice są wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne pacjentowi. Pan anestezjolog to bardzo miły człowiek. Jestem kilka dni po operacji powiększenia pośladków i na razie jest wszystko dobrze, bardzo dobrze
Zabieg:  
Powiększanie pośladków implantami (grudzień 2017)
Lekarz:  
lek. Jerzy Chęciński
 
Szczegóły
Aneta
24 stycznia 2018
4,0

Chirurg z dużym doświadczeniem, który poważnie traktuje pacjentów.

4,0 - Aneta
Bardzo miła pani na recepcji :)
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (styczeń 2018)
Lekarz:  
lek. Jerzy Chęciński
 
Szczegóły