Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul

ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet we Wrocławiu - ul. Łąkowa 5 Gabinet we Wrocławiu - ul. Łąkowa 5 Gabinet we Wrocławiu - ul. Łąkowa 5 Gabinet we Wrocławiu - ul. Łąkowa 5 Gabinet we Wrocławiu - ul. Łąkowa 5 Gabinet dr Paula we Wrocławiu - ul. Hallera 96 Gabinet dr Paula we Wrocławiu - ul. Hallera 96 Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul

Informacje ogólne o Gabinecie Chirurgii Plastycznej dr Paul

Gabinet Chirurgii Plastycznej jest nowoczesną kliniką, w której pacjenci mogą skorzystać z zabiegów poprawy wyglądu wykonywanych zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną. Wykonujemy zarówno skomplikowane operacje plastyczne, takie jak plastyka brzucha, jak również nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej mające na celu poprawienie kondycji skóry. Nasi pacjenci mogą skorzystać z konsultacji w zakresie poprawy wyglądu twarzy i ciała i wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni plan leczenia. Specjalizujemy się w operacjach plastycznych twarzy - głównie powiek i małżowin usznych. Poprawę wyglądu ciała przeprowadzamy wykonując zabiegi powiększania piersi implantami Mentor i Allergan, abdominoplastykę, liposukcję lub przeszczep własnej tkanki tłuszczowej w celu poprawy kształtu pośladków lub piersi. Operacyjnie leczymy ginekomastię. U kobiet wykonujemy również labioplastykę. Wiele pacjentek zgłasza się do nas na laserowy resurfacing-peeling twarzy, korekcję blizn potrądzikowych i wyrównanie kolorytu skóry. Nowością, która zdobywa sobie coraz więcej zadowolonych klientów w tym również mężczyzn, jest nowoczesne urządzenie Pelleve. Przeprowadzamy nim zabiegi redukcji zmarszczek i poprawy kondycji skóry twarzy oraz ujędrniania i modelowania ciała.

Posiadamy nowocześnie wyposażoną salę operacyjną, wysokiej klasy sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno-monitorujący. Gustownie urządzony pokój wybudzeń zapewnia pacjentom spokojny wypoczynek po szczególnie zabiegach wymagających dłuższego pozostania w klinice. Dbając o bezpieczeństwo naszych pacjentów korzystamy tylko z atestowanych urządzeń i materiałów.

Gabinet zlokalizowany jest w Bielanach Wrocławskich, przy ul. Łąkowej 5, oraz w Chorzowie przy ul. Józefa Lompy 4. Doktor przyjmuje również pacjentów spoza miasta i z zagranicy. Przyjazny personel, dogodne położenie i nowoczesny sprzęt sprawiają, że zadowoleni pacjenci chętnie polecają go swoim znajomym.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Gabinecie Chirurgii Plastycznej posiadamy nowoczesną salę operacyjną wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno-monitorujący. Do zabiegów wykorzystujemy tylko atestowane materiały i urządzenia. Ponadto dysponujemy specjalistycznymi aparatami do przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takimi jak:

  • Aparat Pelleve amerykańskiej firmy Ellman to nowoczesne urządzenie, które wykorzystujące energię o częstotliwości fal radiowych (RF) w nieinwazyjnych zabiegach odmładzających. Służy do wykonywania niechirurgicznego liftingu skóry.
  • Lasery firmy Fotona dają szerokie możliwości zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej. Wyposażenie urządzenia w specjalistyczne rękojeści wykorzystujące technologię PST (Pixel Screen Technology) oferują wyjątkowe możliwości lecznicze pozwalające na płynną regulację mocy lasera i elastyczną regulację wielkości wiązki światła lasera. Lasery wykorzystywane są w zabiegach resurfacingu skóry. (dostępny tylko w placówce w Chorzowie)
  • Aparat Brymill to urządzenie służące do wykonywania zabiegów kriochirurgicznych. Zastosowanie bardzo niskiej temperatury silnie zamraża zmienioną chorobowo warstwę skóry lub błony śluzowej powodując jej uszkodzenie i usunięcie. Wykorzystywany jest do usuwania drobnych zmian skórnych typu brodawki, włókniaki. (dostępny tylko w placówce w Chorzowie)

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i komfort pacjentów podczas leczenia. Dlatego oferujemy pacjentom szereg udogodnień, a standardy świadczonych przez nas usług są stale monitorowane i podwyższane. Naszym pacjentom oferujemy m.in. poniższe udogodnienia.

  • Nasza placówka posiada nowoczesną salę operacyjną posiadającą wysokiej klasy sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno-monitorujący, pokój wybudzeń oraz gustownie urządzony gabinet konsultacyjny i poczekalnię. Do przeprowadzania zabiegów wykorzystujemy tylko atestowane urządzenia i materiały.
  • Zabiegi wykonywane są we Wrocławiu i w Chorzowie. Operacje wymagające znieczulenia ogólnego przeprowadzona są w  nowocześnie wyposażonym gabinecie we Wrocławiu, natomiast w Chorzowie można skorzystać z bogatej oferty mniejszych zabiegów estetycznych, szczególnie  z wykorzystaniem lasera i kriochirurgii.
  • Gabinet Chirurgii Plastycznej ma dogodną lokalizację. Dzięki temu jest łatwo dostępny dla pacjentów miejscowych i przyjezdnych. Ponadto dla wygody naszych pacjentów zarezerwowaliśmy dwa miejsca parkingowe nr 2 i 3 (oznaczone blokadami).
  • Stałym pacjentom oferujemy atrakcyjny system rabatów, np. sezonowe promocje na zabiegi liposukcji. Każdy z klientów jest na bieżąco informowany o promocjach, dzięki dołączeniu do grona naszych fanów na Facebooku.

Osiągnięcia i certyfikaty Gabinetu Chirurgii Plastycznej dr Paul

Dla zespołu Gabinetu Chirurgii Plastycznej najważniejszy jest pacjent i jego wygląd. Nowoczesne wyposażenie, wysokie kompetencje personelu i jego zaangażowanie pozwalają oferować usługi na bardzo wysokim poziomie. Tak dobre wyniki leczenia osiąga się łącząc wiedzę, doświadczenie i pasję pracowników.

Atutem Gabinetu Chirurgii Plastycznej jest wiedza i doświadczenie właściciela – doktora Marka Paula, który jest jednocześnie chirurgiem wykonującym wszystkie operacje plastyczne. Pan doktor jest specjalistą o szerokiej wiedzy i dużym doświadczeniu, o czym świadczą jego międzynarodowe dyplomy, liczba odbytych szkoleń i przynależność do prestiżowych towarzystw lekarskich. Szkolił się w Polsce i za granicą, gdzie zatrudniony był m.in. w szpitalach klinicznych w Austrii. Odbył wiele kursów z zakresu chirurgii plastycznej, wszczepiania implantów piersiowych, technik medycyny estetycznej oraz supermikrochirurgii. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul Klinika Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Paul

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.