poniedziałek
14:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 13:00
środa
14:00 - 19:00
czwartek
14:00 - 19:00
piątek
12:00 - 19:00
sobota
-
niedziela
-
Widok ogólny Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" Gabinet zabiegowy Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" Leczenie, terapia Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" Leczenie, terapia Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" Pacjenci Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" Kadra Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" Gabinet Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu"

Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" – informacje ogólne o

Gabinet dentystyczny Dentysta.eu to nowoczesna placówka oferująca bezbolesne leczenie zębów w oparciu o najnowsze zdobycze techniki i medycyny. Naszym pacjentom proponujemy szereg metod znieczulania przez zabiegiem, począwszy od bezbolesnego znieczulenia żelem lub sprayem, a skończywszy na nowatorskim znieczuleniu prądem. Gabinet został wyposażony w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, co pozwala na szybkie postawienie diagnozy oraz zaproponowanie najbardziej optymalnej metody leczenia. Dzięki specjalnie opracowanym technikom (m.in. neurofeedback) oraz przeprowadzonym badaniom możemy pochwalić się indywidualnym podejściem do pacjenta oraz minimalizacją stresu podczas wizyty w gabinecie stomatologa.

Każdego pacjenta otaczamy kompleksową opieką, korzystając z założeń stomatologii holistycznej. W praktyce oznacza to, że proponujemy Państwu leczenie długoterminowe, szukając przyczyny danego problemu z uzębieniem i zapobiegając nawrotom choroby w przyszłości. Przywiązujemy szczególną wagę do związków pomiędzy kondycją jamy ustnej a reszty układów i narządów. Postrzegamy człowieka jako całość, dzięki czemu udaje nam się osiągnąć efekty wysoce satysfakcjonujące nie tylko pacjenta, ale także stomatologa. Co ważne, efekty leczenia w gabinecie są trwałe.

Specjalizujemy się w implantologii i protetyce stomatologicznej. Proponujemy nowoczesne metody uzupełniania ubytków, zarówno pojedynczych, bardziej rozległych, jak i całkowitego bezzębia. Doświadczenie pozwala nam dobrać najbardziej optymalne dla pacjenta rozwiązanie. Zabiegi osadzenia implantu w kości są przeprowadzane w znieczuleniu przez wykwalikowanego specjalistę. Stosujemy implanty znanych i rekomendowanych na całym świecie marek. Oferta obejmuje wysokiej jakości uzupełnienia protetyczne, takie jak korony, protezy czy wkłady koronowo-korzeniowe.

Leczymy pacjentów z dentofobią. Nasze doświadczenie, kwalifikacje i umiejętności pomogą pozbyć się niepokoju odczuwanego na myśl przed wizytą u dentysty, a nowoczesne metody diagnostyczne zwiększą poczucie bezpieczeństwa pacjenta. Stosujemy nowatorską technikę neurofeedbacku, która dotychczas była wykorzystywana głównie przez specjalistów neurologii i psychiatrii. Neurofeedback pozwala na relaksację i koncentrację pacjenta przed zabiegiem.

Do oferty gabinetu należą też zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Wykonujemy bezbolesne ekstrakcje zębów, w tym zębów ósmych. Przeprowadzamy zabiegi laserowego podcięcia wędzidełka języka, laserowej biostymulacji po zabiegu oraz laserowego odsłaniania korony.

Proponujemy Państwu leczenie kanałowe oparte na zastosowaniu systemu bezbolesnych znieczuleń oraz maszynowym opracowaniu kanałów. Zabiegi wykonywane są w powiększeniu, pod specjalistycznym mikroskopem. Udało nam się zwiększyć skuteczność leczenia dzięki wypełnieniu 3D ciekłą gutaperką. Po zabiegu zostaje wykonane zdjęcie RTG kontrolne, aby ocenić efekty leczenia. Wykonujemy także reendodoncję, czyli powtórne leczenie kanałowe zęba w przeszłości źle wyleczonego.

Przeprowadzamy nowoczesną diagnostykę rentgenowską. Aparat, którym dysponujemy, umożliwia wykonanie szereg zdjęć RTG bez konieczności opuszczania przez pacjenta fotela dentystycznego. Do oferty należą zdjęcia RTG cyfrowe punktowe, pantomograficzne, zatok oraz stawów. Ponadto wykonujemy zdjęcia RTG 3D Like, które dostarczają o zębie tyle informacji, co badania wykonane tomografem.

Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej i periodontologii. Oferta obejmuje również leczenie próchnicy oraz chorób przyzębia i jamy ustnej.

Przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do funkcjonalności uśmiechu, ale także do jego estetyki, dlatego proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania stomatologii estetycznej, jak również wybielanie zębów. Wykonujemy m.in. zabiegi z wykorzystaniem licówek. Oferujemy wybielanie zębów metodą nakładkową i laserową. Wybielamy także zęby martwe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy stanowi podstawę wyposażenia nowoczesnej kliniki stomatologicznej. Zdajemy sobie sprawę z rosnących oczekiwań pacjentów, dlatego sukcesywnie wprowadzamy do oferty kolejne nowatorskie techniki leczenia stomatologicznego. Nasza placówka dysponuje aparatem do zdjęć RTG, w tym RTG 3D Like. Podczas zabiegów wykorzystywane są takie sprzęty jak aparat do znieczulania prądem, laser do leczenia tkanek miękkich czy aparatura do leczenia kanałowego, w tym mikroskop powiększający.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Klimatyzowany gabinet – zabiegi odbywają się w komfortowym, klimatyzowanym gabinecie.

  • Parking dla pacjentów – do dyspozycji pacjentów oddaliśmy miejsce parkingowe, tuż przy naszej placówce.

  • Serdeczna atmosfera – leczenie przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" – osiągnięcia i certyfikaty

Jako pierwsi w kraju wprowadziliśmy znieczulenie elektryczne, tzw. TmENS (Transmucosal Electric Nerves Stimulation), polegające na przezśluzówkowej elektrycznej stymulacji nerwów.

Miarą naszych umiejętności są zadowoleni pacjenci. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że lek. dent. Marcin Krufczyk zwyciężył w konkursie „Dziennika Zachodniego” na Dentystę Roku 2017. Ponadto spotkało nas wyróżnienie ze strony Portalu Dentystycznego, gdzie doktor również zdobył I miejsce w plebiscycie na Dentystę Roku.

Nasza działalność została dostrzeżona przez najbardziej opiniotwórcze media w kraju. Zostaliśmy zaproszeni do współpracy m.in. z programem „Dzień Dobry TVN”, a także telewizjami TVN24 i Polsat. Współpracowaliśmy również z RadiemZet.

Filmy Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu"

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska