Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" - cennik

poniedziałek
14:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 13:00
środa
14:00 - 19:00
czwartek
14:00 - 19:00
piątek
12:00 - 19:00
sobota
-
niedziela
-

Gabinet dentystyczny Dentysta.eu oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne. Wykonujemy pełną diagnostykę, włącznie z RTG, oraz zabiegi terapeutyczne. Specjalizujemy się w leczeniu pacjentów z dentofobią – stosujemy nowatorską metodę neurofeedbacku w stomatologii. Oferta obejmuje zabiegi z zakresu implantologii oraz protetyki stomatologicznej. Ponadto wykonujemy zabiegi z dziedziny endodoncji, chirurgii stomatologicznej, stomatologii ogólnej i innych dziedzin stomatologii.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet dentystyczny "Dentysta.eu" jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska