poniedziałek
nieczynne
wtorek
nieczynne
środa
12:00 - 20:00
czwartek
nieczynne
piątek
10:00 - 14:00
sobota
10:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w medycynie estetycznej. Przywróciliśmy komfort i jakość życia już setkom pacjentów, którzy zadowoleni z uzyskanej pomocy polecili nas swoim bliskim i znajomym. Znamy rozwiązanie na wiele problemów natury estetycznej. Usuwamy zmarszczki, likwidujemy cienie pod oczami, poprawiamy kształt ust, korygujemy kształt nosa oraz brody. Zgłaszają się do nas pacjenci, którzy borykają się z takimi problemami jak opadające powieki, nadpotliwość, trądzik, przebarwienia skóry czy utrata jędrności skóry. Z sukcesami walczymy z wypadaniem włosów i łysieniem, oporną na diety tkanką tłuszczową oraz wiotkością skóry. Łączymy tradycję z nowoczesnością. W ofercie posiadamy zabiegi, które podbiły serca pacjentów klinik medycyny estetycznej, jak i nowoczesne procedury, które dopiero pojawiają się na rynku.

Zachęcamy do zapoznania się z listą świadczonych przez nas usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik GABINET DR MUDEL jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska