Gabinet Fizjoterapii Andrzej Tryniszewski - cennik

poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W swoim Gabinecie Fizjoterapii mgr Andrzej Tryniszewski świadczy usługi z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Zajmuje się diagnostyką i terapią bólów kręgosłupa, w pracy wykorzystując m.in. metodę McKenziego. Szczególnie satysfakcjonujące rezultaty daje ona u pacjentów cierpiących na dyskopatię. Efektywność systemu diagnostyczno-terapeutycznego McKenziego została poparta rzetelnymi badaniami naukowymi, jest on ponadto najpopularniejszą metodą wykorzystywaną w terapii bólów pleców w USA.

W celu ustalenia przyczyny bólu i dobrania odpowiedniego indywidualnego programu leczenia niezbędne jest precyzyjne przeprowadzenie postępowania diagnostycznego. Na tym etapie mgr Tryniszewski stosuje metodę medycyny ortopedycznej Jamesa Cyriaxa. Ta technika doskonale sprawdza się również w diagnostyce i leczeniu innych schorzeń narządu ruchu. Dzięki wywiadowi i serii testów mechanicznych pozwala wskazać uszkodzoną strukturę i na tej podstawie dopasować adekwatną terapię. Metoda Jamesa Cyriaxa jest stosowana u pacjentów ze zwichnięciami stopy i z bólami barków, bioder, łokci oraz stawów, a także nadgarstka. Obecny stan wiedzy wskazuje, że duża część dolegliwości bólowych pochodzi z dysfunkcji mięśniowo-powięziowych. Tu niezbędna jest znajomość metod diagnozowania i leczenia dysfunkcji tkanek miękkich, którą mgr Tryniszewski regularnie uaktualnia uczestnicząc w odpowiednich szkoleniach.

Mgr Andrzej Tryniszewski prowadzi rehabilitację neurologiczną. Do indywidualnej pracy z pacjentami po udarach, urazach czaszkowo-mózgowych, urazach rdzenia kręgowego, cierpiącymi na choroby neurologiczne (jak zespół Parkinsona czy SM) lub z porażeniem połowicznym wykorzystuje metodę PNF. Jej głównym celem jest osiągnięcie niezależności ruchowej oraz normalizacja napięcia mięśniowego, a w rezultacie skuteczna reedukacja wszelkich czynności dnia codziennego.

Zastosowanie metody PNF pozwala na naukę poprawnych wzorców chodu również pacjentom po wstawieniu endoprotezy stawu biodrowego. Profesjonalnie przeprowadzona rehabilitacja umożliwia im szybki powrót do pełnej sprawności.

W ofercie gabinetu znajdują się ponadto masaże tkanek głębokich, czyli mięśniowo –powięziowe rozluźnianie. Są polecane szczególnie pracownikom biurowym, którzy na co dzień większość czasu spędzają w pozycji siedzącej, a dodatkowo zmagają się z dużą ilością stresu i przeciążeniami narządu ruchu. Masaż tkanek głębokich uwalnia i rozluźnia napięte podskórne struktury, takie jak tkanka powięziowa, która stając się sztywna zaczyna być przyczyną bólu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Gabinetu Fizjoterapii Andrzeja Tryniszewskiego, którą znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet Fizjoterapii Andrzej Tryniszewski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska