5,0 / 5  - 1 ocena »
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia - logo

Informacje ogólne o Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym Ultrasonografia

W naszej placówce zajmujemy się kompleksową opieką zdrowotną kobiet (w tym pacjentek w ciąży). Dysponujemy szeroką ofertą medyczną skierowaną do pań w różnym wieku, z różnymi problemami ginekologicznymi, które wymagają indywidualnego podejścia. Właścicielem gabinetu jest lek. Wojciech Mleczko, wysoko wykwalifikowany lekarz z bogatym doświadczeniem zawodowym, cieszący się zaufaniem swoich pacjentek.

Nasza placówka oferuje profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób układu płciowego kobiet oraz schorzeń piersi i sutka. Zajmujemy się prowadzeniem ciąży. Prowadzimy dobór antykoncepcji. Zajmujemy się również diagnostyką i leczeniem bezpłodności. W naszej ofercie znajduje się także profilaktyka zakażeń wirusem HPV oraz ich leczenie. Wycinki pobrane podczas zabiegów chirurgicznych poddawane są badaniu histopatologicznemu.

Nasz gabinet dysponuje bogatym zapleczem sprzętowym służącym do diagnozy oraz leczenia schorzeń ginekologicznych. Posiadamy m.in. ultrasonograf, kolposkop i histeroskop, laser IR oraz aparat do krioterapii.

Dysponujemy profesjonalną salą operacyjną. Wykonujemy drobne i średnie zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej (labioplastyka, plastyka pochwy) przy zastosowaniu znieczuleń ogólnego oraz przewodowego regionalnego i miejscowego.

Dzięki kontraktowi z NFZ istnieje możliwość refundacji części zabiegów znajdujących się w naszej ofercie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą gabinetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Placówka dysponuje bogatym zapleczem diagnostycznym oraz terapeutycznym. Posiadamy nowoczesną aparaturę posiadającą wszelkie certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa.

  • Ultrasonograf (USG) – urządzenie do diagnostyki obrazowej tkanek miękkich wykorzystujące fale ultradźwiękowe. Badanie aparatem jest bezbolesne i nieingerencyjne. W naszym gabinecie posiadamy różne rodzaje sond m.in. do badania narządów miednicy mniejszej przez powłoki brzuszne oraz przezpochwowe (transwaginalne) z możliwością oceny unaczynienia zmiany chorobowej (Doppler), do badania piersi oraz sutków. Przeprowadzamy również badania USG 4D płodu oraz badanie dopplerowskie płodu. Za pomocą ultrasonografu wykonujemy ocenę drożności jajowodów.
  • Kolposkop – urządzenie optyczne służące do diagnostyki zmian na powierzchni szyjki macicy, dolnej części kanału macicy, a także w pochwie i na powierzchni sromu. Poza funkcją diagnostyczną za pomocą kolposkopu można pobrać wycinki do analizy, ocenić zakres planowanego zabiegu operacyjnego oraz określić, czy zmiana chorobowa została całkowicie usunięta podczas zabiegu. Urządzenie doskonale sprawdza się w diagnostyce przedklinicznych postaci raka szyjki macicy. Jego dokładność w tym zakresie szacuje się na 79-97%.
  • Histeroskop – urządzenie optyczne (cienka i długa kamera) wprowadzane do jamy macicy, służące jej dokładnemu zobrazowaniu w celach diagnostycznych i terapeutycznych. Za pomocą histeroskopu można wykonać zabiegi usuwania zrostów wewnątrzmacicznych, polipów endometrialnych czy mięśniaków podśluzówkowych. Doskonale sprawdza się w diagnostyce stanów przednowotworowych i nowotworów.

W naszej placówce znajdują się również laser IR (promieniowanie podczerwone) służący do fotokoagulacji zmian w okolicach intymnych, urządzenie do krioterapii (zamrażania) zmian chorobowych oraz diatermia chirurgiczna (nóż elektryczny).

Udogodnienia dla pacjentów

W naszej placówce mogą państwo liczyć na miłą oraz profesjonalną obsługę.

Wizyty umawiamy telefonicznie oraz bezpośrednio w rejestracji gabinetu w terminach dogodnych dla pacjentek. W razie wystąpienia niepokojących objawów istnieje możliwość umówienia się na wizytę poza godzinami pracy gabinetu, w dniach wolnych od pracy i w nietypowych godzinach.

W celu szybkiej diagnostyki wyniki badań cytologicznych dostępne są już po 7 dniach od pobrania próby, zaś histopatologicznych w terminie 7-14 dni (4 dni w trybie pilnym).

Po konsultacji z lekarzem istnieje możliwość refundacji części zabiegów na podstawie kontraktu z NFZ.

Istnieje możliwość rejestracji badania USG na płycie DVD lub pamięci flash.

Vis-à-vis budynku, w którym zlokalizowany jest gabinet, znajduje się parking, z którego mogą skorzystać zmotoryzowane pacjentki.