ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
15:30 -
środa
nieczynne
czwartek
15:30 -
piątek
9:00 -
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W gabinecie zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób układu płciowego kobiet oraz chorób piersi i sutka. W praktyce lekarskiej wykorzystujemy nowoczesną aparaturę medyczną.

Wykonujemy badania ultrasonograficzne transwaginalne oraz przez powłoki brzuszne z możliwością oceny unaczynienia zmiany chorobowej. Za pomocą aparatu USG sprawdzamy drożność jajowodów. W trakcie ciąży mamy możliwość wykonania badania ultrasonograficznego 4D uwzględniającego przepływy w tętnicach środkowych mózgu i pępowinie płodu.

Prowadzimy ciąże fizjologiczne oraz patologiczne. Zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem bezpłodności. W naszym gabinecie pacjentki mogą liczyć na dobór odpowiedniej dla ich stanu zdrowia oraz wieku metody antykoncepcji. Prowadzimy dobór antykoncepcji hormonalnej, zakładamy oraz usuwamy wkładki domaciczne w znieczuleniu miejscowym bądź ogólnym, zajmujemy się również tzw. antykoncepcją interwencyjną.

Prowadzimy diagnostykę i profilaktykę raka szyjki macicy. Wykonujemy badania kolposkopowe szyjki macicy oraz badania cytologiczne. Przeprowadzamy badania w kierunku zakażenia wirusem HPV (wirus będący najczęstszą przyczyną rozwoju raka szyjki macicy) i zajmujemy się leczeniem ewentualnych zakażeń. Wykonujemy również szczepienia przeciwko wirusowi HPV.

Prowadzimy leczenie zachowawcze oraz chirurgiczne zmian chorobowych. Nasza placówka posiada pełnoprofilową salę operacyjną oraz sale pooperacyjne dla pacjentek, których stan wymaga ingerencji chirurgicznej. Wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym, przewodowym regionalnym lub miejscowym. Przeprowadzamy małe i średnie zabiegi chirurgiczne w przypadku podejrzenia mięśniaków, nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych, poronień, polipów szyjki i jamy macicy oraz zmian przednowotworowych sromu, szyjki macicy i macicy. Wykonujemy zabiegi pod kontrolą kolposkopu oraz histeroskopu. Leczymy nadżerki za pomocą fotokoagulacji, krioterapii oraz diatermii chirurgicznej. Usuwamy brodawki, kłykciny kończyste, wykonujemy plastykę blizn oraz usuwamy ogniska endometriozy z blizn pooperacyjnych.

W gabinecie istnieje możliwość wykonania zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy labioplastykę (plastykę warg sromowych), która jest nie tylko zabiegiem poprawiającym estetykę miejsc intymnych, ale również niweluje ból oraz dyskomfort podczas współżycia u kobiet borykających się z problemem przerośniętych lub asymetrycznych warg sromowych. Wykonujemy zabiegi plastyki pochwy, poprawiające komfort życia kobiet poprzez przywrócenie prawidłowych funkcji narządu zmienionego najczęściej na skutek doświadczeń okołoporodowych. Prowadzimy również leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu z zastosowaniem slingów, taśm i siatek podcewkowych.

Pobrane podczas zabiegów wycinki poddawane są badaniu histopatologicznemu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska