ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
15:30 -
środa
nieczynne
czwartek
15:30 -
piątek
9:00 -
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

32 433pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia
ul. 11 Listopada 2 lok. 4
42-400 Zawiercie

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia na mapie

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia znajduje się w centrum Zawiercia przy ul. 11 Listopada 2/4. Gabinet mieści się około 2 km od dworca PKP w Zawierciu (5-6 minut jazdy autem) i około 3 km (8 minut jazdy samochodem) od dworca PKS.

W pobliżu gabinetu znajdują się dwa przystanki autobusowe, przy których zatrzymują się linie 3 i 6.

Czytaj więcej
Zawiercie, ul. 11 Listopada 2 lok. 4

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska