ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
nieczynne
wtorek
15:30 -
środa
nieczynne
czwartek
15:30 -
piątek
9:00 -
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Ultrasonografia jest prowadzony przez dr Wojciecha Mleczko od 1991 roku. Placówka zajmuje się kompleksową opieką zdrowotną kobiet i oferuje profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób układu płciowego kobiet oraz schorzeń piersi i sutka. Pacjentki, które do niego umawiam są bardzo zadowolone z leczenia. Z ich opinii wynika, że dr Mleczko jest kompetentny, profesjonalny i ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miłą i uprzejmą osobą, ale jednocześnie bardzo rzeczowo podchodzi do leczenia pacjentek. Odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy wszystkie wątpliwości. Opowiada o zabiegu, uprzedza o konsekwencjach. Posiada duże doświadczenie, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga na to dana wizyta. Nie spieszy się, nie popędza. Doktor Mleczko jest lekarzem z powołania. O każdej porze dnia i nocy można do niego zadzwonić. Posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny, najnowszą wiedzę i potrafi z tego korzystać." - Paulina K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Anna
5.0
Anna
Dodano: 12 lipca 2017
Zabieg:
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT (lipiec 2017)
Lekarz:
lek. Wojciech Mleczko
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska