Gabinet ginekologiczny dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej

poniedziałek
12:00 - 20:00
wtorek
12:00 - 20:00
środa
12:00 - 20:00
czwartek
12:00 - 20:00
piątek
12:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet ginekologiczny dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet ginekologiczny dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet ginekologiczny dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet ginekologiczny dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej Gabinet ginekologiczny dr Joannny Krygowskiej-Zielińskiej - logo

Informacje ogólne o Gabinecie ginekologicznym dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej

Gabinet ginekologiczny dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej powstał z myślą o pacjentkach oczekujących profesjonalnej i kompleksowej opieki ginekologiczno-położniczej. W ofercie placówki znajduje się szeroka gama usług skierowanych do kobiet w różnym wieku i z różnymi dolegliwościami ginekologicznymi – w tym procedury profilaktyczne, diagnostyczne oraz lecznicze.

Kierująca gabinetem doktor Krygowska-Zielińska zajmuje się prowadzeniem ciąży (również ciąży o podwyższonym ryzyku) oraz  leczeniem niepłodności. Oprócz podstawowych usług w placówce wykonywane są świadczenia wymagające indywidualnego i precyzyjnego podejścia. Pomoc uzyskają tu Panie borykające się z endometriozą, chorobami piersi, schorzeniami okresu przekwitania i menopauzy, a także z wieloma innymi dysfunkcjami w obrębie narządów rozrodczych kobiet.

Gabinet może poszczycić się wieloma atutami. Na rynku usług medycznych zdecydowanie wyróżnia go jakość oraz skuteczność przeprowadzanych badań, terapii leczniczych i zabiegów. Doktor Krygowska-Zielińska oddaje pacjentkom do dyspozycji najnowszą wiedzę, gwarantując tym samym dostęp do nowoczesnych technik terapeutycznych. 

Na uwagę zasługuje także bogate zaplecze sprzętowe, a w tym m.in. nowoczesny aparat ultrasonograficzny Voluson S8 posiadający opcję obrazowania 3D i 4D.

Zapraszamy Panie do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet doktor Joanny Krygowskiej-Zielińskiej został wyposażony w nowoczesną aparaturę posiadającą wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Wśród wykorzystywanych w codziennej praktyce urządzeń znajduje się m.in.:

  • Aparat ultrasonograficzny Voluson S8 – cyfrowe urządzenie wyprodukowane przez światowej klasy firmę General Electric. Jego technologia umożliwia uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazowania 2D, 3D oraz 4D. Różnorodne głowice znajdujące się na wyposażeniu tego aparatu pozwalają na przeprowadzenie podstawowych badań ginekologicznych i położniczych, a także na ocenę przepływów naczyniowych oraz precyzyjną diagnostykę piersi.
  • Aparat KTG (kardiotokograf) – urządzenie służące do  monitorowania dobrostanu płodu oraz oceny czynności skurczowej macicy.

Udogodnienia dla pacjentów

Wszystkie procedury medyczne oferowane przez Gabinet ginekologiczny doktor Joanny Krygowskiej-Zielińskiej przeprowadzane są z należytą starannością i w oparciu o najlepszą wiedzę medyczną. Szeroki wachlarz usług to tylko jeden z atutów gabinetu. Pacjentki mogą również liczyć na takie udogodnienia jak:

  • Komfortowe wnętrza – przestronna poczekalnia i gabinety urządzone z dużym wyczuciem stylu pozwalają leczącym się u nas kobietom poczuć się poczuć swobodnie i komfortowo.
  • Indywidualne podejście – każda pacjentka w gabinecie jest traktowana wyjątkowo.
  • Dyskrecja oraz poczucie bezpieczeństwa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska