5,0 / 5  - 1 ocena »
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Recepcja, poczekalnia Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Oferta, ćwiczenia, zabiegi Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Kadra Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Kadra Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Wygląd zewnętrzny Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

Informacje ogólne o Praktyce Prywatnej dr Krzysztof Szram

Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram powstała z myślą o kobietach dbających o piękno i zdrowie intymne. Oferowane zabiegi pozwalają poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych. Możliwa jest też korekcja wad anatomicznych tej okolicy, co przekłada się na poprawę jakości funkcji seksualnych.

Konsultacje i zabiegi kierowane są do kobiet, które cierpią z powodu nieprawidłowej budowy zewnętrznych narządów płciowych oraz tych, które z powodu przebytych porodów i upływu czasu uskarżają się na zaburzenia funkcji okolic intymnych. Gabinet posiada laser frakcyjny Mona Lisa Touch, dzięki któremu można przeprowadzić laserowe obkurczanie pochwy. Zabieg ten jest doskonałą alternatywą dla chirurgicznej plastyki pochwy. Szybko i w sposób nieinwazyjny poprawia statykę narządu rodnego, a ponadto rewitalizuje błonę śluzową sromu i pochwy oraz, obkurczając ścianę pochwy i ujście cewki moczowej, likwiduje zaburzenia związane z nietrzymaniem moczu. Dużą zaletą lasera nieablacyjnego jest stymulacja produkcji glikogenu, dzięki czemu wzrasta nawilżenie pochwy.

Gabinet oferuje również zabiegi poprawy atrakcyjności kobiecych zewnętrznych narządów rodnych. Przywrócenie prawidłowego kształtu warg sromowych poprzez laserowe usunięcie nadmiaru tkanki wykonywane jest z wykorzystaniem laseroterapii i zdecydowanie poprawia zarówno jakość życia codziennego, jak i seksualnego. Rewitalizacja warg sromowych z użyciem kwasu hialuronowego Desirial poprawia zarówno wygląd, jak i stopień nawilżenia śluzówki. Natomiast implantacja nici Vaginal Narrower zwęża ujście pochwy i poprawia kondycję otaczających tkanek poprzez stymulację produkcji kolagenu. Zabieg ten polecany jest kobietom, które po porodach naturalnych skarżą się na szerokie ujście pochwy i związane z tym nietrzymanie wydzieliny drażniącej okolicę sromu.

Oferta gabinetu obejmuje również ginekologię operacyjną. Operacje laparoskopowe i drobne interwencje chirurgiczne wykonywane są w w trybie chirurgii jednego dnia. W taki sposób usuwane są m.in. torbiele jajnika, ogniska endometriozy. W gabinecie wykonywane są również proste zabiegi usuwania nadżerek i kłykcin oraz laserowa korekcja blizn po nacięciu krocza i cięciu cesarskim. Prowadzi się również leczenie niepłodności.

Wszystkie zabiegi wykonuje dr n. med. Krzysztof Szram – ceniony lekarz ginekolog. Posiada wieloletnią praktykę i dużą wiedzę na temat technik zabiegowych i laseroterapii w ginekologii. Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem i wykonaniem niezbędnych badań, a jego wyniki są skrupulatnie monitorowane.

Gabinet znajduje się w Łodzi. Lokalizacja jest dogodna, a dla klientek zmotoryzowanych zarezerwowane są bezpłatne miejsca parkingowe.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Na wyposażeniu kliniki znajduje się nowoczesny laser frakcyjny CO2 MonaLisa Touch, który umożliwia wykonywanie zabiegów zakresu ginekologii estetycznej i leczenie nietrzymania moczu u kobiet.

Udogodnienia dla pacjentów

Przy gabinecie znajduje się parking dla klientów.

Istnieje możliwość skorzystania z systemu ratalnego i rozłożenia na raty opłaty na zabiegi.