Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
17:00 - 18:00
wtorek
16:30 - 18:00
środa
nieczynne
czwartek
17:00 - 18:00
piątek
16:30 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram oferuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Prowadzi leczenie nietrzymania moczu nieinwazyjną metodą z wykorzystaniem lasera Mona Lisa Touch. Zabieg poprawia statykę narządu rodnego oraz dodatkowo rewitalizuje śluzówkę i obkurcza pochwę.

Pacjentki mogą również skorzystać z iniekcji kwasu hialuronowego Desirial w zabiegach powiększania warg sromowych i uwydatnienia punktu G, natomiast implantacje nici Vaginal Narrower wykonywane są w przypadkach rozluźnienia ujścia pochwy.

Technikę wykonywania zabiegów ginekologicznych wybiera się zależnie od schorzenia i stanu zaawansowania choroby. Laparoskopia wykonywana jest w trakcie leczenia endometriozy i zmian patologicznych w obrębie jajników. Nietrzymanie moczu i leczenie niepłodności również może wymagać interwencji chirurgicznej. Wszystkie zabiegi ginekologii operacyjnej wykonywane są w trybie chirurgii jednego dnia.

Labioplastyka laserowa wykonywana jest w przypadkach przerośnięcia tkanek warg sromowych mniejszych i ma na celu przywrócenie prawidłowych warunków anatomicznych. W bardziej skomplikowanych przypadkach oraz u pacjentek wymagających bardziej rozległych zabiegów wykonuje się zabiegi chirurgiczne w trybie chirurgii jednego dnia.

Ponadto w gabinecie wykonuje się laserowe wybielanie miejsc intymnych oraz nacięcie lub odtworzenie błony dziewiczej. Można również skorzystać z zabiegu laserowej korekcji blizn po cięciu cesarskim.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska