r

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik KOWALIKmedica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w KOWALIKmedica

Gabinet Ginekologii Estetycznej i Medycyny Estetycznej oferuje pacjentom szeroką gamę odżywiających, nawilżających i regenerujących skórę zabiegów. Niwelujemy zmarszczki na czole i pod oczami oraz bruzdy nosowo-wargowe przy użyciu toksyny botulinowej (Azzalure, Bocouture i Botoks), stosujemy także wypełniacze kwasu hialuronowego. W celu zregenerowania skóry wykorzystujemy substancje lecznicze i odżywcze podczas zabiegu mezoterapii igłowej. Specjalizujemy się w zabiegach z zastosowaniem laserów, dzięki którym zarówno korygujemy wygląd pacjentek, jak i leczymy schorzenia, z jakimi do nas przychodzą. Zajmujemy się zabiegami fotoodmładzania w technologii T3, wykorzystując przy nich laser neodymowo-yagowy firmy Fotona. Z kolei laser erbowo-yagowy stosujemy do ablacyjnego wygładzania skóry – jego działanie polega na kontrolowanym złuszczeniu naskórka i stymulacji kolagenu, a zabieg nosi nazwę frakcjonowanie z efektem ablacji Smooth. W naszej ofercie znajduje się także resurfacing, czyli laserowa metoda wygładzenia zmarszczek i blizn, regeneracji skóry i uzyskania dzięki temu efektu odmłodzenia. Przy pomocy laserów wykonujemy również peelingi.

Pomagamy pacjentkom z nieprawidłowym kształtem miejsc intymnych – wykonujemy operacje pomniejszania lub powiększania warg sromowych większych. Oferujemy im również labioplastykę, czyli operacyjne zmniejszenie warg sromowych mniejszych. Przeprowadzamy innowacyjne zabiegi ujędrniania i wybielania warg sromowych przy pomocy lasera, a także wybielanie odbytu.

Co leczymy

W naszym gabinecie wykonujemy badania cytologiczne i zajmujemy się kompleksowym leczeniem schorzeń ginekologicznych. Przeprowadzamy zabiegi diagnostyczne z badaniem histopatologicznym i zajmujemy się diagnostyką nieprawidłowych krwawień. Wykonujemy USG przezpochwowe i przezbrzuszne w projekcji 2D i 3D/4D, prowadzimy ciąże, w tym fizjologiczne i obciążone powikłaniami. Przeprowadzamy profilaktykę piersi, dobieramy najlepszą metodę antykoncepcji, zajmujemy się również wstępną diagnostyką niepłodności. Kobiety po trudnych lub wielokrotnych porodach znajdą w naszym gabinecie odpowiedź na wszystkie dręczące ich problemy. Przy pomocy nowoczesnego systemu laserowego Fotona Spectro SP wykonujemy zabiegi zwężenia światła pochwy (obkurczenia), zaś pacjentki z poporodowym uszkodzeniem krocza, pochwą po nacięciu lub źle zszytym kroczem mogą poddać się u nas zabiegowi plastyki tylnej krocza. W nowoczesnym ośrodku chirurgii krótkoterminowej w Częstochowie przeprowadzamy leczenie torbieli jajników metodą laparoskopową.

Stosujemy nowoczesne lasery przy leczeniu nadżerek szyjki macicy, grzybicy paznokci oraz wysiłkowego nietrzymania moczu. Przy inkontynecji stosujemy także taśmę podwieszającą TOT, natomiast nadżerki szyjki macicy usuwamy również poprzez zamrażanie. Oferujemy laserowe zabiegi usuwania kłykcin kończystych, zajmujemy się prócz tego terapią pacjentów z problemem chrapania – wykonujemy zabieg NightLase przy zastosowaniu lasera Er:YAG. Pomagamy pacjentom z rozszerzonymi naczynkami płytkimi i głębokimi, rozstępami, a także rumieniem i różnego typu przebarwieniami skórnymi. Leczymy trądzik zwykły i różowaty oraz usuwamy blizny (również potrądzikowe). W naszej ofercie znajdują się też peelingi chemiczne lekarskie i terapia nadpotliwości pach, dłoni i stóp przy zastosowaniu iniekcji toksyny botulinowej.