poniedziałek
10:00 - 19:00
wtorek
10:00 - 19:00
środa
10:00 - 19:00
czwartek
15:00 - 19:00
piątek
10:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Gabinecie Ginekologii Estetycznej i Medycyny Estetycznej dr Marka Kowalika

Wykonywaniem zabiegów w naszym gabinecie zajmuje się lek. med. Marek Kowalik, specjalista ginekologii i położnictwa z wieloletnim stażem zawodowym. Dzięki ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności systematycznie poszerza ofertę o nowe zabiegi. Przeprowadza kompleksową diagnostykę (USG, cytologia, badania histopatologiczne itp.), a także wykonuje operacje plastyczne kobiecych narządów intymnych oraz szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz specjalizacji II stopnia z położnictwa i ginekologii lek. med. Kowalik posiada również dyplom ukończenia dwusemestralnych studiów podyplomowych w zakresie kosmetologii dla lekarzy. Ukończył liczne kursy i szkolenia, m.in. z zastosowania wypełniaczy kwasu hialuronowego w zabiegach odmładzających, jest także uprawniony do wykonywania zabiegów z użyciem lasera LightSheer XC Diode Laser.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska