4,9 / 5  - 104 oceny »
Gabinet zabiegowy Gabinet Lekarski Marek Klar Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Lekarski Marek Klar Zabieg, operacja Gabinet Lekarski Marek Klar Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Lekarski Marek Klar Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar

Gabinet Lekarski Marek Klar - informacje ogólne

W ofercie Gabinetu Lekarskiego Marek Klar znajdują się zabiegi chirurgii ogólnej. Większość z nich, jak np. usunięcie woreczka żółciowego, przeprowadzana jest z wykorzystaniem techniki laparoskopowej. Przepukliny operowane są nowoczesną metodą z wykorzystaniem siatki polipropylenowej. Do usuwania żylaków podudzi i hemoroidów wykorzystuje się metodę laserową. Dział chirurgii estetycznej obejmuje plastykę powłok brzusznych, liposukcję laserową oraz laserową korekcję poszerzonych naczynek krwionośnych, tj. pajączków. Pacjenci mogą skorzystać również z drobnych zabiegów usuwania znamion w skórze i innych zmian skórnych.

W zakresie chirurgii onkologicznej znajdują się operacje guzów przewodu pokarmowego, piersi i innych narządów. Proces terapeutyczny leczenia czerniaka złośliwego obejmujący wycięcie zmiany pierwotnej uzupełniany jest niekiedy o radykalizację, czyli wykonanie powtórnego zabiegu i wycięcia dodatkowego fragmentu skóry wokół guzka. Zabiegi onkologiczne obejmują także operację usunięcia węzłów chłonnych. Planowanie leczenia nowotworów gruczołu sutkowego zawiera rekonstrukcję piersi po mastektomii. Możliwe jest również wszczepienie implantów.

Leczenie operacyjne przeprowadzane jest w nowocześnie wyposażonej sali operacyjnej. Po bardziej rozległych zabiegach pacjenci pozostają w warunkach szpitalnych pod troskliwą opieką doświadczonego zespołu pielęgniarskiego.

Operacje ogólnochirurgiczne i onkologiczne wykonywane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pacjenci mogą korzystać z gabinetów konsultacyjnych i zabiegowych znajdujących się w Katowicach i Siemianowicach Śląskich.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Kwalifikacja chorych do zabiegów naczyniowych obejmuje ocenę przepływów przy użyciu aparatu ultrasonograficznego wyposażonego w moduł Dopplera. W operacjach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej wykorzystywany jest laser frakcyjny CO2 i laser diodowy. Z urządzeń tych korzysta się podczas zabiegów usunięcia żylaków (safenektomia laserowa) i pajączków na skórze, a także lipolizy laserowej. Przed usunięciem znamion w skórze są one oceniane wizualnie za pomocą dermatoskopu, co ułatwia wybór metody chirurgicznej.

Udogodnienia dla pacjentów

Kilka lokalizacji tej placówki zapewnia, że usługi są łatwo dostępne, a pacjenci nie mają problemu z dotarciem na konsultacje i wizyty kontrolne po zabiegach.

Gabinet Lekarski Marek Klar - osiągnięcia i certyfikaty

Pacjenci Gabinetu Lekarskiego Marek Klar mają dostęp do nowoczesnych metod chirurgicznych łączących korzyści zabiegów ogólnochirurgicznych i chirurgii plastycznej. Ma to szczególne znaczenie przy operacjach obejmujących piersi u kobiet, jak również w usunięciu czerniaka złośliwego, który najczęściej zlokalizowany jest w obrębie odsłoniętych części skóry.

Doktor Klar nie tylko szkolił się w prestiżowych ośrodkach w zakresie chirurgii, ale również ukończył wiele kursów dokształcających w zakresie chirurgii onkologicznej i patologii nowotworów. Brał udział w szkoleniach poświęconych laseroterapii i technikom rekonstrukcyjnym. Jego wiedzę potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy.

Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar Gabinet Gabinet Lekarski Marek Klar