ocena 4.7 / 5 (15 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W Gabinecie Lekarskim Marek Klar przyjmowani są pacjenci wymagający interwencji chirurgicznej. Wykonywane zabiegi obejmują operacje ogólnochirurgiczne, usunięcie guzów nowotworowych w obrębie jamy brzusznej i czerniaka złośliwego. Na leczenie przyjmowane są kobiety z rakiem sutka, u których przeprowadza się mastektomię lub zabieg oszczędzający pierś (Breast Conserving Treatment, BCT). Po takich operacjach kobiety przechodzą rekonstrukcję piersi, m.in. z wykorzystaniem implantów firmy Naturella lub AMS. Przeprowadza się również operacje przepukliny z wykorzystaniem siatki polipropylenowej. Procedury chirurgii estetycznej obejmują laserowe usuwanie żylaków podudzi i hemoroidów, plastykę powłok brzusznych i liposukcję laserową. Przeprowadza się też drobne zabiegi chirurgiczne takie, jak usunięcie zmian w skórze i korekcja blizn.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet Lekarski Marek Klar jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska